2021'de Dünyanın En Büyük Yatırımı

2021'de dünyanın en büyük yatırımı

08

Şubat

2021

16:15

İçindekiler

  Forbes iş ve yatırım dergisi tarafından listelenen diğer dört lokasyon ise Columbia, Brezilya, Meksika ve Belize'de bulunuyor.

  Bulgular, Live and Invest Overseas'ın 2021 Küresel Mülkiyet Anketi araştırmalarına dayanıyor. Yıllık endeksi, yurtdışındaki evlere yatırım yapmak için dünyanın en iyi yerlerini belirlerken çeşitli kriterleri dikkate alıyor.

  Anket, "bir göçmen emekli'nin rahat olacağı ve satın alma olasılığının yüksek olduğu" mahallelerde iki yatak odalı, iki banyolu daire satın almanın maliyetini karşılaştırıyor. Önerilen lokasyonların güçlü kiralama pazarları da var ve bu da onları ideal yatırım fırsatları haline getirir.


  Forbes: “Emeklilik bütçenizi dünyanın en güzel kıyı şeridinden birinde gerçek anlamda lüks bir yaşam standardı satın almak için uzatırken hayatınızın bu aşamasında bir maceraya hazırsanız, Kuzey Kıbrıs listenizin zirvesinde olmalıdır. "

  Bu yılki listenin başında Kuzey Kıbrıs İskele var. Yazar Kathleen Peddicord, öncelikle Forbes'un Amerikalı okuyucularına yönelik olan "2021 İçin En İyi Sahil Kenarı Satın Alımları" başlıklı makalede, Kuzey Kıbrıs'ın "Akdeniz'in en iyisi olduğunu, başka bir yerde aynı hayatı yaşamanın bedelinin çok altında" olduğu yazıyor.


  "Kuzey Kıbrıs, aynı zamanda kulüpler, kumarhaneler ve lüks oteller de dahil olmak üzere gelişmiş turizm altyapısına sahip, hepsi İtalya ve Fransa'daki benzerlerinden daha uygun fiyatlı, güvenli ve sıcak bir ülke."

  Makale, düşük yaşam maliyetlerinin yanı sıra, adanın doğu kıyısındaki İskele'yi tanıtmaya devam eden Kuzey Kıbrıs'ın "başlıca cazibe merkezlerinin kum ve deniz" olduğunu belirtiyor. İskelede plaja doğrudan erişimi olan bir apartman dairesinin maliyetinin "75.000 $ kadar az" (54.600 £) olduğunu belirtiyor.


  Peddicord, “Hayatınızın bu aşamasında, emeklilik bütçenizi dünyanın en güzel kıyı şeridinden birinde gerçek anlamda lüks bir yaşam standardı satın almak gibi bir maceraya hazırsanız, Kuzey Kıbrıs listenizin en üstünde. "


  Paylaş: