Balayı Tatili İçin Kıbrıs’ta Farklı Alternatifler

balayı tatili i̇çin kıbrıs’ta farklı alternatifler

17

Kasm

2020

09:50

İçindekiler

  Büyüleyici plajlarda romantik gün batımı fotoğrafları görüyorsanız bu karelerde siz de olmak istiyorsanız Kıbrıs balayı alternatiflerini düşünmelisiniz. Kıbrıs otelleri balayı çiftleri için özel balayı programları sunuyor. Ama siz çok daha özel ve farklı bir balayı hayal ediyorsanız kendi villanızı kiralayabilirsiniz.

  Denize sıfır villa kiralayarak tamamen size özel balayı tatili ayarlayabilirsiniz. Kıbrıs koylarını mavi turla gezebilir keyifli gezilerin ardından kendi villanızda romantik anlar yaşayabilirsiniz. Unutulmaz zamanlar geçirmek için su altı dalışı gibi çiftlere özel etkinliklere katılabilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Hem Ekonomik Hem Lüks Balayı Tatili Nasıl Yapılır?

  Kıbrıs’ta oteller balayı paketleri sunsa da bu her çifte hitap etmeyebiliyor. Daha ekonomik ve daha özel balayı isteyenler kendi villalarını kiralayabiliyor. Lüks bir villayı oldukça uygun fiyata kiralayarak, jakuzi ve havuz keyfi yapabilirsiniz. Tatil planı için her gün bir etkinlik ayarlayabilirsiniz. Kıbrıs’ın en güzel restoranlarında akşam yemeği yiyebilirsiniz. Bütçenize göre kendi planınızı yapabilirsiniz.

  Balayı programları ekstra pahalı olabiliyor. Siz kendi planınızı yaparak daha ekonomik ve daha lüks balayı tatili yaşayabilirsiniz. Kendi romantik rotanızı belirleyerek unutulmaz bir balayı yapabilirsiniz. Kıbrıs’ın her köşesi masalsı anlar yaşamak için size fırsatlar sunar. Bir villa kiralayıp bir de araç kiralarsanız Kıbrıs balayınızı kendi istediğiniz gibi planlayabilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Balayı İçin Nerede Villa Kiralanabilir?

  Kıbrıs’ın en güzel plajlarına çok yakın villa seçenekleri var. İskele bölgesinde deniz ve doğa manzaralı lüks villaları tercih edebilirsiniz. Altın Kumsal yakınlarındaki villa seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Tamamen özgür ve rahat olacağınız özel villada balayı tatilinizi güvenle geçirebilirsiniz. Dövec Construction, kiralık villa veya lüks rezidans konusunda size birçok alternatif sunar. Yıllık kiralık rezidans konusunda bilgi edinmek isterseniz de bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

  İskele bölgesinde denize sıfır villa kiralayarak eşsiz güzellikteki Long Beach bölgesinde deniz, kum, güneş keyfi yapabilirsiniz. Tatilinize biraz heyecan katmak için gece kulübü ve casino eğlencelerine bakabilirsiniz. Antik kentleri, tarihi kalıntıları gezebilir Girne’de dalış yapabilirsiniz. Kıbrıs’ta kendi özel balayınızı yapmak istiyorsanız Kıbrıs’ın en güzel kıyılarında tamamen size özel lüks villa kiralamayı tercih edebilirsiniz. Villa kiralama konusunda daha fazla bilgi de isterseniz tıklayabilirsiniz.

   

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp