Döveç Construction

Döveç Construction LTD, 1989 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Gazimağusa Kenti’nde Muharrem ve Elmas Döveç kardeşler tarafından kuruldu. Firma O günden bu güne bir aile şirketi olarak başlayıp, kurumsallaşmıştır. İnşaat sektörüne getirdiği yenilikleri, yapılarda kullandığı kaliteli inşaat malzemeleri, mükemmel müşteri hizmeti, dürüstlüğü ve güvenilirliği ile üne kavuşmuştur.

Döveç Construction Ltd, yüksek kalite ve standartlar da daireler, villalar, dükkanlar ve ofisler olmak üzere bugüne kadar aileler ve iş merkezleri için 800'ün üzerinde binayı inşa etmiş bulunmaktadır. Bu yıl yapılan Tapu Devir sayısı yaklaşık 120 adet'i aşmıştır. Şirketin en önemli hedefi, en iyi kalitedeki yapı malzemelerini kullanarak, kaliteli projeleri uygun fiyatlarda gerçekleştirmektir.

Muharrem Döveç tarafından 1989 yılında kurulan Döveç İnşaat, inşaat sektöründe kaliteli, yaratıcı, estetik ve istikrarlı politikasıyla ilk günden itibaren büyümeyi ve gelişmeyi hedeflemiştir. Bu amaçla birçok prestijli projeyi başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Döveç Group, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı hizmet anlayışını benimserken sadece inşaatta değil, satış ve satış sonrası hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal alanlarda faaliyet göstermektedir. İnovasyon çalışmaları ve güçlü pazarlama ağı sayesinde inşaat sektöründe aranılan firma konumuna gelen Döveç İnşaat, kaliteli, yaratıcı ve estetik görünüşe sahip yapılar inşa ederek, yerli ve yabancı yatırımcının dikkatini çekmektedir. Yatırımcıların tüm ihtiyaçlarına yönelik ve hayatı daha da yaşanabilir kılmak için standartları yüksek yaşam alanları sunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs'ta inşaat sektörüne yön veren Döveç İnşaat, çevreye duyarlı, estetik ve fonksiyonel açıdan trend ve teknolojik çözümlerle farklı tasarımlar oluşturmaktadır. Faaliyetlerini yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürerek tüm adada 30 yıllık güveni sağlamayı başarmıştır. Döveç Group bir çok farklı sektörde verdiği hizmetlerle istihdam yaratmakta ve ülkenin kalkınmasında etkin rol oynamaktadır. İş dünyasına 1989 yılında başlayan Döveç İnşaat, Arredo Mobilya, Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içinde bulunan Alfam Öğrenci Yurtları, Döveç Fitness Center, Auto Trend ve DCS gibi katma değeri yüksek sektörlere yatırım yaparak her geçen gün grup şirketlerine yenilerini eklemektedir. Döveç Group KKTC’nin marka şirketlerinden biri olmanın bilincinde, sosyal sorumluluk projeleri ile ülke değerlerine saygılı ve kaliteli üretim anlayışıyla istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

Kalite Politikamız

  • Kalite

    Kalite seviyesini sürekli yükselterek en iyi hizmeti sunmak.

  • Satış Sonrası Hizmet

    Satış sonrası ortaya çıkabilecek her türlü sorun için ve ihtiyaç duyabileceğiniz profesyonel destek için yanınızdayız.

  • Müşteri Memnuniyeti

    Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için buradayız.

Neden Döveç Construction?

Bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekibiyle güvenli, konforlu, doğaya önem veren yeni yaşam alanları geliştiren Döveç Construction, Kuzey Kıbrıs'ta kendi sektöründe lider firmalardan biri olmayı başarmıştır.
Neden Döveç Construction?

Döveç Group

30 Yıllık kalite ve güven

Döveç Group, bir çok farklı sektörde verdiği hizmetlerle ülkenin kalkınmasında etkin rol oynamaktadır. İş dünyasına 1989 yılında başlayan Döveç İnşaat, Arredo mobilya, Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içinde bulunan Alfam Öğrenci Yurtları, Doveç Fıtness Center, Auto Trend ve DCS gibi katma değeri yüksek sektörlere yatırım yaparak her geçen gün group şirketlerine yenisini eklemektedir. KKTC’nin marka şirketlerinden biri olmanın bilincinde sosyal sorumluluk projeleri ile ülke değerlerine saygılı ve kaliteli üretim anlayışıyla istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

Grup Şirketleri

Bağlı Birlikler

Fırsat ve hizmetlerimizi emlak şirketi olarak listeledik.