Döveç Construction ve İş Bankası İşbirliği

döveç construction ve i̇ş bankası i̇şbirliği

08

November

2019

08:24

Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün öncü firması Döveç Construction Corner Park Projesi’nden herkesin kolaylıkla ev sahibi olabilmesi için Türkiye İş Bankası ile 10 Yıl vadeli Konut Kredisi konusunda anlaşmaya vardı.

Döveç Construction Direktörü Burçin Döveç, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin öncü ve lider firması olarak herkesi ev sahibi yapma misyonu ile çıktıkları bu yolda Türkiye’nin ve Kuzey Kıbrıs’ın en büyük ve en güvenilir bankalarından birisi olan İş Bankası ile herkesi “Kiracı Değil Mal Sahibi Yapıyoruz” sloganı ile kolaylıkla ev sahibi yapabilecek, herkesin alım gücüne göre ödeme planları oluşturulabilecek bir Konut Kredisi anlaşması imzaladıklarını ve 5 yıl değil tam 10 yıl vadeli bir kredilendirme imkanı olacağını vurguladı. Müşterilerimizin alacakları evin taksitlerini diledikleri takdirde evlerini kiraya verip kredi taksitlerini evin kira getirisiyle 10-12 yılda amorti edebileceğini belirtti.

CORNER PARKTA HERŞEY ELİNİZİN EVİNİZİN ALTINDA !

Gazimağusa’nın tam merkezinde inşa edilen Corner Park en ufak detayların bir araya getirilerek tasarlanmış mimarîsiyle müşterilerine eşsiz bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Çevresindeki sosyal yaşam alanları, son sistemlerle donatılmış teknolojik alt yapısı ve güvenlik donanımlarıyla hayatınıza renk katmanın zamanı geldi...

Modern mimarisi, 2 veya 3 yatak odalı seçenekleriyle, yepyeni bir yaşam tarzını, huzurlu, kaliteli ve sıcak bir aile ortamını yaşayabileceğiniz ‘Corner Park’ projesi sizlerle buluşuyor. Eğitim merkezi, Alışveriş merkezi, Eczane, Hastane ve Otobüs durağına sadece 2 dk yürüme mesafesinde olan bu projemiz ile sizlere, lüks yaşamın keyfini şehrin kalbinde yaşamanızı sağlıyoruz.

Not: 30 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Paylaş: