Döveç Construction

Döveç Construction
Döveç Construction LTD, 1989 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti nin Gazimağusa bölgesinde Muharrem ve Elmas Döveç kardeşler tarafından kuruldu. Firmamız O günden bu güne bir aile şirketi olarak başlayıp, kurumsallaşmıştır. İnşaat sektörüne getirdiği yenilikleri, yapılarda kullanığı kaliteli inşaat malzemeleri, mükemmel müşteri hizmeti, dürüstlüğü ve güvenilirliği ile üne kavuşmuştur.
Döveç Construction Ltd, yüksek kalite ve standartlar da daireler, villalar, dükkanlar ve ofisler olmak üzere bu güne kadar aileler ve iş merkezleri için 800'ün üzerinde binayı inşa etmiş bulunmaktadır. Bu yıl yapılan Tapu Devir sayımız yaklaşık 120 adet'i bulmaktadır. Şirketin en önemli hedefi, en iyi kalitedeki yapı malzemelerini kullanarak, kaliteli projeleri uygun fiyatlarda gerçekleştirmektir.
Muharrem Döveç tarafından 1989 yılında kurulan Döveç inşaat, İnşaat sektöründe kaliteli, yaratıcı, estetik ve istikrarlı politikasıyla ilk günden itibaren büyümeyi ve gelişmeyi hedeflemiştir. Bu amaçla birçok prestijli projeyi başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Döveç Grup, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı hizmet anlayışını benimserken sadece inşaatta değil, satış ve satış sonrası hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal alanlarda faaliyet göstermektedir. İnovasyon çalışmaları ve güçlü pazarlama ağı sayesinde inşaat sektöründe aranılan firma konumuna gelen Döveç inşaat, kaliteli, yaratıcı ve estetik görünüşe sahip yapılar inşa ederek, yerli ve yabancı yatırımcının dikkatini çekmektedir. Yatırımcıların tüm ihtiyaçlarına yönelik ve hayatı daha da yaşanabilir kılmak için standarları yüksek yaşam alanları sunmaktadır.
Kuzey Kıbrıs'ta inşaat sektörüne yön veren Döveç İnşaat, çevreye duyarlı, estetik ve fonksiyonel açıdan trend ve teknolojik çözümlerle farklı tasarımlar oluşturmuştur. Faaliyetlerini yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürerek tüm adada 30 yıllık güveni sağlamayı başarmıştır. Döveç Group, bir çok farklı sektörde verdiği hizmetlerle ülkenin kalkınmasında etkin rol oynamaktadır. İş dünyasına 1989 yılında başlayan Döveç İnşaat, Arredo mobilya, Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içinde bulunan Alfam Öğrenci Yurtları, Doveç Fıtness Center, Auto Trend ve DCS gibi katma değeri yüksek sektörlere yatırım yaparak her geçen gün group şirketlerine yenisini eklemektedir. KKTC’nin marka şirketlerinden biri olmanın bilincinde sosyal sorumluluk projeleri ile ülke değerlerine saygılı ve kaliteli üretim anlayışıyla istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

DCS

DCS
DCS 2018 Yılında Döveç Group of Companies bünyesinde kurulmuştur. DCS kiralama, bakım onarım, temizlik ve apartman yönetimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kiralama birimi kısa ve uzun dönem konut kiralama hizmeti sunmaktadır. Bakım Onarım ekibi alanında uzman teknik personelleri ile elektrik, sıhhi tesisat ve havuz bakım işlerinde hizmet vermektedir. Ayrıca DCS profesyonel kadrosu ve yazılım alt yapısı ile apartman yönetimi alanında şeffaf hizmet anlayışını benimsemektedir. DCS apartman, site, inşaat sonrası ve ev temizliği ihtiyaçlarınızda da başvurabileceğiniz güvenilir adreslerin başında gelmektedir. DCS Döveç Group of Companies’ten gelen kurumsal hizmet kalitesini, şeffaf, sorumlu ve profesyonel yönetim anlayışı ile birleştirerek mutlu müşteriler biriktirmeyi amaç edinmiştir.
Döveç Construction Services (DCS) kuruluşu ve yapısı itibari ile misyonu;
1. Satış öncesi dairelerin satışa hazırlanmasına teknik destek sağlamak,
2. Müşteri memnuniyetini esas alarak Döveç Group Satış Departmanının faaliyetlerini azami ölçüde desteklemek,
3. Satılan dairelere satış sonrası belirlenen zaman diliminde gerekli garanti koşullarına göre (kullanıcı hatası hariç olmak üzere Satışı takip eden 3 ay tüm arızalar ve ayrıca Satış sonrası 5 yıl sistemsel arızaların ücretsiz giderilmesi) hızlı ve güvenilir destek vermek,
4. Sadece daireye verilen destekle sınırlı kalmayıp komple bina yönetimi, Bakım onarım, Temizlik ve idari konularda koordineli bir ekip olarak 7/24 hizmet desteğini sağlamak,
5. Satış sonrası müşterilerimizin karşılaştığı sorunlarınıza profesyonel ve eğitimli personelimiz ile hızlı çözümler sunmak ve her ihtiyaçlarında müşterilerimizin yanında olmak.

AutoTrend

AutoTrend
Kuzey Kıbrıs’ta 30 yıldır hizmet veren en prestijli firmalardan biri olan DÖVEÇ GRUP, çeşitli sektörlerdeki başarılarına bir yenisi daha ekleyerek Auto Trend ile otomotiv sektörünüde dahil etti.
 Auto Trend tüm ilişkilerinde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde adil, güvenilir, karşılıklı, yarar sağlama amacına yönelik iyi niyet ve anlayış prensibi ile hareket eder.

Döveç Fitness Center

Döveç Fitness Center
Döveç Fitness Centre, Yeniboğaziçi bölgesinde bulunan Park View Towers’da 2015 yılından itibaren bölge halkına, modern ve geniş ekipman seçeneği, ihtiyaçlara yönelik üyelik imkanları, hijyenik çalışma ortamı ve uzman eğitmen kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir. 410m2’lik alan içerisinde bulunan Spinning – TRX – Aerobics ve Fitness salonu ile birlikte dilediğiniz alanda profesyonel eğitmenlerimizden destek alabilirsiniz. Farklı ders saatleri ve seçenekleri sayesinde tüm spor aktivitelerinden size uygun olan günlerinizde yararlanabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca dilerseniz kişisel antrenör eşliğinde sizin belirleyeceğiniz çalışma saatlarinde antremanlarınızı yapabilir ve istediğiniz forma kısa ve hızlı bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Döveç Fitness olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına dünyanın en iyi markalarının ürünlerini de sizlere sunmaktan gurur duyarız. Dymatize, Scitec, Hard Line, FA ve daha birçok firmanın ürünlerini dilediğiniz zaman salonumuzdaki satış bölümünden temin edebilirsiniz.

Alfam Dormitories

Alfam Dormitories
Alfam Öğrenci Kompleksi beş ayrı binada yaşam alanları sunmaktadır.1995 yılında faaliyete geçen Alfam 27 dönümlük alana yayılmış, 529 öğrenci kapasitesine sahip Doğu Akdeniz Üniversitesi’ndeki ilk özel yurttur. Alfam Öğrenci Kompleksi bünyesinde A-B-C olmak üzere 3 blok, tek katlı stüdyo daireler ve yönetim binasında toplam 323 oda bulunmaktadır. İnşa edilmekte olan yeni projemiz ALfam Vista ile birlikte Öğrenci kapasitemiz 913 Öğrenciye yükselecektir.

Arredo Kitchen & Furniture

Arredo Kitchen & Furniture
Firmamız, üretim süreci ağırlıkta olmak üzere, en kaliteli ürünü zamanında ve en uygun fiyatla müşterisine sunmakta, dolayısıyla, müşteri memnuniyeti kavramını dünya standartlarında uygulamaktadır.