En Güvenilir Ada Ülkesi: Kıbrıs

en güvenilir ada ülkesi: kıbrıs

18

Mays

2021

15:59

İçindekiler

  Yunan mitolojisinde Tanrıların oyun alanı olarak geçen Kıbrıs antik tarihten günümüze harikalıklarını taşıyan nadir adalardan biridir. Akdeniz’in üçüncü en büyük ve en kalabalık adasıdır. Kıbrıs’ın büyüsü efsanelerde saklıdır.

  Aşk tanrıçası Afrodit’in doğum yeri olarak bilinen cennet ada güzelliğin ve huzurun merkezidir. Son günlerde Kıbrıs’ın tıpkı antik zamanlarda olduğu gibi korunaklı ve güvenilir bir ada olması çok daha önemli hale geldi.

  Avrupa’nın En Küçük Dokuzuncu Ülkesi Sakin ve Huzurlu Kıbrıs

  Avrupa Birliği’nin parçası olan Kıbrıs, düşük suç oranı ve yüksek güvenlik oranlarıyla dünyanın en güvenilir ülkelerinden birisidir. Hem bu nedenle de hem de düşük vergiler, uygun fiyatlı konutlar, kozmopolit yaşam gibi nedenlerle mutlu ve kaliteli yaşamak isteyenlerin tercihidir.

  Güvenli yaşam olanaklarının yanında Kıbrıs Covid-19’la mücadelede başarısıyla öne çıkan ülkeler arasında yer alır. Bu süreçte ülkeye seyahat edebilmek için sağlık şartlarını yerine getirmek zorunludur. Pandemi sürecindeki çalışmalar ile ilgili bilgi edinmek için ise “Pandemi ile Mücadelede KKTC Çok Başarılı Sonuçlar Elde Etti” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

  Kıbrıs sağlık ve güvenlik açısından mükemmel standartlar sunarken çarpıcı doğasıyla, yılın büyük bir kısmında yazı yaşatır. Bu muhteşem adanın efsanelerinin büyüsünü yaşatan antik kalıntılarıyla hem tatil için hem de yaşamak için eşsiz bir ada ülkesidir.

  Kıbrıs Coronavirüs Güvenli Listesine Göre Turist Almaya Hazırlanıyor

  Güvenilir seyahat bölgeleri arasında yer alan Kıbrıs coronavirüs güvenli listesindeki ülkelerden turistleri ağırlamayı planlıyor. Turistleri tekrar karşılamaya hazırlanan güvenilir ülkelerden biri olarak otel dışında özel konaklama olanaklarıyla fark yaratıyor.

  Seyahat yasakları kalktığında Kıbrıs sağlıklı ve güvenli tatil yapabilmek için tercih edilebilir. Mükemmel plajlara yürüme mesafesinde villa kiralayarak güvenli tatil yapabilirsiniz. Aşıları yapılmış ve Kıbrıs tarafından güvenli görülen ülkelerden gelen ziyaretçiler Kıbrıs’a tatile gidebilecek. Yasaklardan sonra güvenli ve sağlıklı tatil için siz de Kıbrıs’ı tercih edebilir, Kıbrıs kiralık ev veya villa seçenekleri ile güvenli bir tatil geçirebilirsiniz. Uygun fiyatlı villa seçeneklerini Döveç Construction ayrıcalıklarıyla değerlendirebilirsiniz.

   

   

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp