Gazimağusa'da En Uygun Kiralık Evler

gazimağusa'da en uygun kiralık evler

08

ubat

2020

08:39

İçindekiler

  Kıbrıs’ın güneydoğusunda yer alan Gazimağusa, Kıbrıs’ın en derin su limanının bulunduğu bölgedir. Kıbrıs’ta gezilecek yerler denildiğinde Gazimağusa’daki kiliseler, surlar, sahiller mutlaka bu listede yer alır.

  Gazimağusa Kıbrıs’ta tatil yapmak yanı sıra yatırım yapmak ya da Kıbrıs’a yerleşmek isteyenlerin ilk aklına gelen Kıbrıs şehridir. Kıbrıs’ta ev kiralamak isteyenler için Gazimağusa’da oldukça uygun fiyatlı lüks daire fırsatları bulunuyor.

  Gazimağusa’da en uygun fiyatlı kiralık evler yeni konut projelerinin konutlarıdır. Modern mimari, akıllı ev teknolojileri ve mükemmel konumuyla Döveç Construction olarak, Gazimağusa konut projelerimizde uygun fiyatlı kiralık ev fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Güvenilir bir firmadan Gazimağusada uygun fiyatlı ev kiralamak isteyenler için avantajlı fırsatlar:

  • Gazimağusa - Terrace Park
  • Mağusa Merkez - Golden Residence
  • Kuzey Kıbrıs Mağusa - Corner Park

  Kıbrız Gazimağusa’da konaklama yapmak istiyorsanız, “Kıbrıs Gazimağusa Gezilecek Yer Konaklama” başlıklı yazımızdan fikir edinebilirsiniz.

  Gazimağusa’da Ev Satın Almak Neden Daha Avantajlı?

  Gazimağusa Kıbrıs turizm sektörünün en canlı olduğu şehirlerden biridir. Bu bölgede ev satın almak çok kazançlı bir yatırım yapmak anlamına geliyor. Bu nedenle de Gazimağusa bölgesindeki yeni konut projelerinden uygun fiyatlı ev satın almak avantajlıdır. Gazimağusa üniversitenin de olduğu şehirdir. Hem öğrenciler hem turistler her zaman bu bölgede kiralık ev arar. Yani Gazimağusa’da ev aldığınızda istediğiniz zaman kiraya verebilirsiniz.

  Kıbrıs’ta yaşamak için de en güzel yerlerden biri Gazimağusa’dır. Bu bölgede turistik birçok yer vardır. Gazimağusa Limanı hem ticari hem de turistik hareketlerin dinamik olmasını sağlar. Gazimağusa’da uygun fiyatlı ev satın alarak kısa sürede yatırımınızdan kazanç elde edebilirsiniz.

  Gazimağusa’da Lüks Daire Uygun Fiyata Kiralanabilir Mi?

  Gazimağusa’da lüks daire kiralamak istiyorsanız Döveç projelerine göz atmalısınız. Golden Rezidans’ta 2+1 lüks daireleri uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Eşyalı, klimalı, akıllı ev teknolojileriyle donatılmış daire seçeneklerini Golden Rezidans daireleri arasında bulabilirsiniz.

  Kapalı ve açık yüzme havuzu, spa ve Fitness Center gibi lüks yaşam olanakları arıyorsanız Terrace Park daire seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Gazimağusa’da ister günlük ister daha uzun süreli lüks daire kiralamak hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

   

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp