Cyprus Real Estate agents

cyprus real estate agents

05

September

2019

11:27

Emlak Yatırımları

KKTC emlak konusunda en iyi yatırım yapılabilecek ülkeler arasında yer almaktadır. Bu ülkede emlak alanında yatırım yapan ülkeler arasında, Rusya, İngiltere, İsrail ve Türkiye ilk sıralarda yer almaktadır. Başka ülkelerde emlak yatırımlarının geri dönüşleri 20 ile 30 yıl arasında olabilirken, Kıbrıs’ta emlak yatırım geri dönüşleri 10 – 12 yıl gibi bir sürede gerçekleşmektedir. Bu sürenin kısa olması yabancı yatırımcılarda cazibe oluşturmaktadır. Ayrıca doğal güzellikleri çok fazla olan Kıbrıs gerek tatil gerekse eğitim için insanları buraya çekmektedir. İnsanların barınma ihtiyaçlarını gidermek için emlak acenteleri ellerinde aradığınız özelliklere sahip kiralık veya satılık ev bulabilirsiniz.

 

Kiralık Evler 

Firmamız Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde insanların ihtiyaçlarına göre eşyalı veya eşyasız kiralık ev seçenekleri sunmaktadır. Nüfusu öğrenci kitlesi oluşturduğu için genellikle eşyalı ve 1+1 evler daha fazla ilgi görmektedir. Tatil için Kıbrıs’ı tercih edenler ise sevdikleri ve aileleri ile birlikte daha ekonomik ve daha rahat tatil yapabilmek için eşyalı villa kiralama seçeneklerini kullanmaktadırlar.

 

Satılık Evler 

Bizler KKTC’de emlak alanında uzun yıllar hizmet vermiş, piyasa kontrolünü yapabilen ve sektörde öncü olan bir firmayız. Yerleşim yeri konumlarına göre, normal evler, konforlu ve lüks evler projeleri geliştirmekte ve yaptığımız evler ile sizlerin satmaya çalıştığınız evlere güvenle satmaktayız. Ev alacağınız zaman önce karşılıklı güven duygusunun oluşmasına dikkat etmelisiniz. Ev satın alacaklar bütçelerine göre ev bulabileceklerdir. Öncelik hangi bölgeden hangi amaç için ev satın almak istenildiğinin belirlenmesi gerekmektedir.

 

 

 

Share: