four seasons life ii satılık 2+1 daire sea star

Four Seasons Life II Satılık 2+1 Daire Sea Star

Ayrıcalıklarla dolu bir yaşam sunan Four Seasons Life II mutluluk ve huzur veren vizyonel bakiş açısıyla, Akdenizin el değmemiş güzelliğini mükemmel bir uyum eşliğinde yatırımcılara sunuyor.

Kapalı Alan 75m2
Yatak Odası 2
Banyo / Tuvalet 1
Eşya Durumu Eşyasız
Kalecik Mevkii, Boğaz İskele
DETAYLI BİLGİ ALIN
Four Seasons Life II Satılık 2+1 Daire Sea Star

EMLAK HAKKINDA

Ayrıcalıklarla dolu bir yaşam sunan Four Seasons Life II mutluluk ve huzur veren vizyonel bakiş açısıyla, Akdenizin el değmemiş güzelliğini mükemmel bir uyum eşliğinde yatırımcılara sunuyor. Four Seasons Life II, bölgenin doğal yapısını korurken İskele’nin sıra dışı güzelliğine de vurgu yapıyor.

Yemyeşil bir Yaşam Alanı

Proje 61,000 m2 arazi alanı, 20.000 m2 inşaat alanı kullanarak toplamda 53,000 m2 peyzaj ve açık alanları ile 15,000 m2 yeşil alan, 20,000 kök bitki ve ağaçları ile yeşile ve doğaya ne kadar önem verdiğini göstermektedir. Four Seasons Life II Mimarinin ve peyzajın doğal dokularına, ince düşünülmüş göz alıcı bir iç tasarıma sahip, tüm gereksinimleri karşılayabilecek fonksiyonlardan oluşan, huzuru ve mutluluğu yakalayacağınız toplamda 310 konut ve 16 ticariden oluşmaktadır.

Bir Çok Sosyal Aktivite Alanı

Engelli dostu olarak tasarlanan proje kapsamında açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, aqua park, bisiklet ve yürüyüş yolları, fitness, spa / masaj – güzellik merkezi, tenis, basketbol ve voleybol sahası, restaurant, café, bar, root teras, beach bar, kids club ve daha bir çok sosyal faaliyet alanı yer almaktadır.

Kaliteli yaşamın tüm gereksinimlerini , konforlu ve kaliteli yaşamının tüm fonksiyonlarını sahip Four Seasons Life II projesi lansman öncesinde %30’a varan ön talep almıştır.

İç Özellikler
Jeneratör
Görüntülü Intercom
İnternet
Duman Dedektörü
Merkezi Uydu
Dış Özellikler
7/24 Güvenlik
Oyun Parkı
Aqua Park
Spa Merkezi
Su Sporları
Araç Şarj İstasyonu
Kuaför
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Otopark
Çocuk Havuzu
Resepsiyon Hizmeti
Bisiklet İstasyonu
Four Seasons Life II Satılık 2+1 Daire Sea Star

BİZE MESAJ GÖNDERİN

Detaylı Bilgi Alın Whatsapp