Gelişen İskele Bölgesinde Ev Almanın Avantajları

gelişen i̇skele bölgesinde ev almanın avantajları

12

2020

10:21

İçindekiler

  Denize sıfır lüks villalara ilgi çok büyük. Kıbrıs’ta yatırım yapmak isteyenler için İskele bölgesinde ev almak oldukça kazançlı bir seçenektir. Zaten tüm dünyadan akıllı yatırımcılar İskele bölgesini keşfetmeye başlamış durumda. Gelişen İskele bölgesinden ev almak birçok açıdan avantajlar sağlıyor;

  • Dünya çapında tanınan bir turizm bölgesinde çok uygun fiyata ev alma fırsatı
  • Kıbrıs’ın emlak yatırımı için sağladığı kolaylıklardan yararlanma
  • Az vergi ile kira kazancını arttırma olanağı
  • Denize sıfır lüks villa seçeneklerini çok iyi fiyatla alma imkânı
  • Kısa sürede yatırımı kazanca dönüştürme garantisi

  Bu bölgede en sık tercih edilen İskele Long Beach satılık evleri hem yaşam hem de yatırım fırsatları sunmak açısından iyi bir alternatif.

  İskele Bölgesinde Ev Almak İçin Acele Edin

  Türkiye’de asla denize sıfır yılın neredeyse 10 ayı tatil yapılabilecek bir yerde bu kadar iyi fiyatlara ev alamazsınız. İskele bölgesinde aldığınız ev size uzun vadede gelir getirir. Turistlere günlük kiraya vererek ya da ileride çok değerlendiğinde satarak kazanç elde edebilirsiniz.

  Plajda tatil evlerine yatırım yaparak turizmden büyük kazanç elde edebilirsiniz. Pandemi sonrası Kıbrıs’ın çok daha değerleneceğini söyleyebiliriz. Çünkü Kıbrıs pandemi ile mücadele örnek model olarak görülüyor.

  Tüm dünyada pandemi sonrası tatil ve yerleşmek için tercih edilebilecek en güvenilir yerler arasında bulunuyor. İskele bölgesinde pandemi sonrası turizm patlaması yaşanabilir. Kısa sürede aldığınız evden yatırımınızın karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Bu konuda merak ettikleriniz için “Pandemi ile Mücadelede KKTC Çok Başarılı Sonuçlar Elde Etti” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Ev Almanın ne Gibi Kolaylıkları var

  Kıbrıs’ta ev alırken ödenen harçlar, vergiler çok düşük. Ayrıca Kıbrıs ev fiyatları da çok uygun. Çok güzel bölgelerde lüks konutların fiyatları birçok yatırımcıyı da kendine çekiyor. Yeni konut projeleri hem uygun fiyatlı hem de ödeme kolaylığıyla lüks konut seçenekleri sunuyor. Emlak yatırımı konusunda devlet yatırımcılara kolaylıklar sağlarken, Türk vatandaşlarının Kıbrıs’tan ev alması da çok kolay.

  Kıbrıs’tan ev alarak ister tatil için harika bir villaya ister yatırım için kazançlı bir mülke sahip olabilirsiniz. Kıbrıs’a gitmeden uygun fiyatlı kazanç getirecek villa, rezidans, tatil evi, stüdyo daire seçeneklerini "Kıbrı Satılık Emlak" sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

   

  Paylaş: