Girne'de Villa Almak İsteyenler İçin Öneriler

girne'de villa almak i̇steyenler i̇çin öneriler

04

Aralık

2020

13:56

İçindekiler

  Siz de Kıbrıs emlak avantajlarından haberdarsanız, Girne’de oldukça iyi fiyatlara villa alabileceğinizi biliyorsunuzdur.

  Bilmeyenler için Kıbrıs’ta çok üstün standartlarda konutların oldukça uygun fiyatlara satıldığını söyleyelim. Yani Türkiye’de denize sıfır, doğal ortamda yazlık villaları asla Kıbrıs’taki fiyatlara bulamazsınız. Üstelik Kıbrıs doğal güzellikler ve turistik dinamikler açısından haklı bir üne sahip. Girne’de villa almak istiyorsanız öncelikle bazı şeylere dikkat etmelisiniz;

  Tapu Durumu ve Güvenilirlik

  Kıbrıs’ta üç farklı tapu çeşidi olduğundan villa alırken mutlaka tapu çeşidine dikkat etmelisiniz. Türk Koçanlı Tapu en güvenilir tapu çeşididir. Kıbrıs emlak piyasasına değer katan bir firmadan destek almalısınız. Döveç Construction, KKTC emlak imkanlarından yararlanmak isteyenlerin güvenebileceği olanaklar sunarken istediğiniz yerde istediğiniz standartlarda konut seçeneklerini değerlendirmenizi sağlayacak bir firmadır.

  Lokasyon ve Coğrafi Nitelikler

  Girne Kıbrıs’ın kuzeyinde yer alan turistik bir şehirdir. Türkiye’den havayolu ve denizyolu ile Girne’ye ulaşmak mümkündür. Girne’de villa bakarken plajlara, limana yakınlık durumuna dikkat etmelisiniz. Tropikal bahçelere ya da ormana yakın villa da tercih edebilirsiniz. Kıbrıs’ta yazlar çok uzun olduğundan plaj keyfi tüm bir yıla yayılabilir. Tatildeki önceliğiniz muhteşem plajlarsa denize sıfır villa seçeneklerini düşünmelisiniz.

  Yatırım İçin Artılar-Eksiler

  Girne’de villa almak oldukça kazançlı bir yatırım olabilir. Doğru yerde doğru zamanda alacağınız villa size çok kazandırabilir. Girne’nin turistik konaklama açısından çok tercih edilen bölgelerinde villa alırsanız kiralama yoluyla kazanç elde edebilirsiniz. Yatırım için artı ve eksileri sizin için değerlendirecek uzmanlara da danışabilirsiniz. Döveç Construction ücretsiz olarak Kıbrıs emlak yatırımları için danışmanlık hizmeti veriyor.

  Girne’de Uygun Fiyatlı Güvenilir Villa Seçenekleri

  Girne’de villa almak istiyorsanız avantajlı ve güvenilir seçenekleri keşfetmelisiniz. Kıbrıs’ta genel olarak en avantajlı villa seçenekleri şunlar;

  • Kıbrıs İskele bölgesinde Four Seasons Life-Sea Gate
  • Kuzey Kıbrıs’da 4 Seasons Salamis Villaları
  • Kıbrıs İskele bölgesinde Four Seasons Life-Sea Pearl
  • Kuzey Kıbrıs’ın Altın Kumsal yakınlarında Town House Karpaz

  Girne’de yaşamayı düşünüyorsanız, Girne'de Yaşamak İstiyorsanız Bunlara Dikkat Etmelisiniz yazımızı mutlaka okumalısınız. Size bu konuda önemli ipuçları verecektir.

   

  Paylaş: