Girne’de Yaşamak İstiyorsanız Bunlara Dikkat Etmelisiniz

girne’de yaşamak i̇stiyorsanız bunlara dikkat etmelisiniz

31

Austos

2020

15:50

İçindekiler

  Öncelikle Girne hakkında şunları bilmelisiniz;

  • Girne bir liman kentidir. Kıbrıs’ın diğer bölgelerine göre daha dinamik ve canlı bir kenttir.
  • Girne’de üniversitenin olması bu kenti aynı zamanda bir öğrenci kenti yapar.
  • Tarihi kalıntılar ve doğal güzellikleriyle turistlerin en şok ziyaret ettiği Kıbrıs şehirlerinden biridir.
  • Girne’de yılın 300 günü hava güneşli ve sıcaktır. En soğuk Ocak ayı ortalaması 9 derecedir.

  Girne’de Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  Öncelikle Girne’de hareketli bir emlak piyasası olduğunu söyleyebiliriz. Her geçen gün değerlenen yeni bölgeler emlak dinamiklerini harekete geçiriyor. Girne’de ev alırken öncelikle tapu durumuna, sonrasında evin konumuna ve evin mimari özelliklerine ve güvenilir firma danışmanlığına dikkat etmelisiniz.

  Kıbrıs’ta üç çeşit tapu olduğundan en güvenilir tapu Türk koçanlı tapu olarak bilinir. Ev alırken uzman ve güvenilir bir firmayla çalışmak size her açıdan güvence altına alacaktır. Döveç Construction Kıbrıs’ın en güvenilir emlak firması olarak harika fiyatlar ve güvenilir ev satın alma olanakları sunar. Kıbrıs’ta Türk koçanlı villalar konusunda bilgi sahibi olmak için de bu yazımız size yardımcı olabilir.

  Girne’de Hangi Bölgelerden Ev Almak Daha Avantajlıdır

  Girne liman bölgesi oldukça hareketli ve turistik açıdan değerli bir bölgedir. Girne liman bölgesinde ev satın almak iyi bir yatırım olur. Girne’de huzurlu bir yaşam isteyenler ise şehir merkezinden uzaktaki doğayla iç içe villa seçeneklerini değerlendirebilir. Plaja yakın tatil evlerini ya da üniversiteye yakın lüks stüdyo daireleri de tercih edebilirsiniz.

  Girne’de denize yakın, havuzlu, lüks villa fırsatları da bulunuyor. Yatırım yapmak istiyorsanız değerlenecek olan bölgelerden ev alabilirsiniz. Kıbrıs’ta ister yaşamak ister yatırım için ev alırken mutlaka uzman ve güvenilir firmaya danışmalısınız. Döveç firması Kıbrıs’ın en güvenilir emlak firması olarak Türkiye vatandaşlarına ayrıcalıklı olanaklar sunuyor. Girne’de avantajlı ev fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

   

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp