İskele Yakınında Villa Sahibi Olun: KKTC Satılık Villa İskele

i̇skele yakınında villa sahibi olun: kktc satılık villa i̇skele

05

September

2019

10:28

İçindekiler

  Kıbrıs hem eğlence merkezi hem de en iyi tatil yerlerinden birisidir. Bu özelliği ile her mevsim binlerce turist çekmektedir. Turizmin yanı sıra eğitim turizmi de bulunmaktadır. Yurdumuzdan birçok kişi tatil için Kıbrıs’ı tercih ederken, bazı yatırımcılarda gayrimenkul yatırımlarını Kıbrıs’ta yapmaktadır. "Kıbrıs Satılık Emlak ilanları" en çok Türk müşteriler incelemektedir. İskele bölgesinde bulunan villalar yüksek fiyatlardan satışa sunulmakta ve bu fiyatlardan müşteri bulmaktadır. Kıbrıs’ta villa satın almak için yaptığınız arama sonuçlarının büyük çoğunluğu İskele bölgesinde bulunmaktadır.

  Gayrimenkul Yatırımı

  Gayrimenkul yatırımı dünyanın her yerinde en karlı yatırım aracı olarak görülmektedir. Özellikle doğal güzelliklerin bulunduğu, sıcak Akdeniz suları ortasında yer alan Kıbrıs’ta KKTC vatandaşlığına sahip olan birçok yabancı ülke vatandaşları özellikle villa satın alarak yaşamlarının bir bölümünü buralarda geçirmekte ya da satın aldığı gayrimenkulleri kiralayarak kendilerine ek gelir sağlamaktadırlar. Kıbrıs şartlarına göre emlak fiyatları yüksek görülse de, dünyanın diğer ülkelerine göre daha uygun fiyatlara sahip olunabilmektedir. Villa tercihleri genellikle sahile yakın bölgelerden yapılmaktadır.

  Kıbrıs’ta Ev Sahibi Olmak 

  Ülkemizden birçok kişi Kıbrıs’ta ev veya villa satın alarak yaşamını burada devam ettirmeye çalışmaktadır. Kıbrıs’tan ev almak isteyenlerin firmamız çalışmalarını takip etmesi ve firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz özelliklerde daha kolay ev bulabilirsiniz. Firmamız sizlere yeni projeleri ile daha ekonomik fiyatlarda villa gibi lüks konut sahibi olmanıza olanak tanımaktadır. Villa arayanlar bulundukları şehirlerin genellikle iskele bölgelerine yakın alanlarda arama yapmaktadır.

  Kıbrıs’ta Yaşam 

  Kıbrıs doğa güzellikleri sayesinde insanlara keyifli yaşamlar sunmaktadır. Eğlence merkezlerinin çok olması ve plajlarının güzelliği sayesinde dünyanın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bu güzelliklerden faydalanmak için birçok ülkeden Kıbrıs’a göçler yaşanmaktadır. İnsanlar burada rahat bir yaşam sürebilmek için ekonomik durumları ve aile yapılarına göre ev ya da villa satın almaktadırlar. Kıbrıs’ta konut sayısının az olması, talebin çok olmasına bağlı olarak konut fiyatlarının sürekli değişken olmasına neden olmaktadır. Firmamız farklı fiyat seçeneklerine sahip gayrimenkullerin satışını yapmakta ve müşterilerine geniş seçenekler sunmaktadır. Hem alış hem de satış işlemlerinde ideal fiyat dengesini kurmaya çalışmaktayız.

   

   

   

  Paylaş: