Karlı Bir Gelecek İçin Kıbrıs Yatırım Fırsatları

karlı bir gelecek i̇çin kıbrıs yatırım fırsatları

05

September

2019

12:55

İçindekiler

  Her Yıl Değerlenen Kıbrıs Yatırım Fiyatları

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, her sene daha fazla değer kazanan ve gayrimenkul satış fiyatlarının daha yüksek noktaya ulaştığı bir ülke olmaktadır. Bu durum, Kıbrıs yatırım fırsatları konusunda özellikle Türk vatandaşlarının çok daha yoğun bir tercih göstermesini sağlamaktadır. Her gün milyonlarca turistin ziyaret ettiği ve yüz bine yakın üniversite öğrencisinin bulunduğu Kıbrıs'ta yeni açılacak üniversiteler ile yaklaşık 10 sene içerisinde 100.000 kadar daha üniversite öğrencisinin Kıbrıs'ı tercih etmesi bekleniyor. Bu durumda Kıbrıs'ta bir gayrimenkul sahibi olmanız sizin için önemli bir yatırım avantajı oluşturacaktır.

  Kıbrıs Yatırım Fırsatları Kaçırılmayacak İmkanlar Sağlıyor

  Elde edilen yüksek kira getirisi ve sahip olduğunuz gayrimenkulün çok kısa bir süre içerisinde amortismanını tamamlaması, Kıbrıs yatırım fırsatları noktasında öne çıkan avantajlar olarak görülüyor. Birçok Avrupalı yatırımcı, Kuzey Kıbrıs'ta gayrimenkul sahibi olmayı planlarken, ev fiyatlarının son yıllarda yarı yarıya artış gösterdiği tespit ediliyor. Firmamız, Kıbrıs'ta gayrimenkul yatırımı gerçekleştirmek isteyen kişiler için inşa edilen yeni yapılarda veya eski yapılar ile arsalar gibi gayrimenkullerde danışmanlık ve satış işlemleri sağlamaktadır.

  Akdeniz iklimi etkisinin görüldüğü Kuzey Kıbrıs'ta dört mevsim boyunca ılıman bir hava hakim olduğu için turizm açısından çok önemli bir bölge oluştururken, ülkede bulunan birçok üniversitede yoğun bir sirkülasyon oluşturarak, ülkeye hareketlilik kazandırmaktadır. Önemli özelliklere sahip olan Kıbrıs'ta sahip olduğunuz bir gayrimenkul yatırımı size büyük bir karlılık sağlayabilir. Bu nedenle daire, müstakil ev veya arsa gibi gayrimenkuller için Kıbrıs yatırım fırsatları noktasında firmamız ile iletişime geçerek, doğru bir yatırım gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin sahip olduğunuz bir daireyi çok yüksek fiyatlardan kiralayabildiğiniz için Kıbrıs'taki yatırımlarınız size önemli bir kar sağlayacaktır.

   

  Paylaş: