Kıbrıs Emlak Fırsatları 2019

kıbrıs emlak fırsatları 2019

05

2019

10:25

İçindekiler

  Kıbrıs’ta yapılan emlak yasası düzenlemesinden sonra, yeni projeler geliştirilmeye başlanmıştır. Tüm projelerimizi ve emlak fırsatları ile ilgi veriler projeler sayfasında yer alıyor. Bu fırsatlardan faydalanarak düşük fiyatlara kendinize ev ya da villa satın alabilirsiniz. Kıbrıs’a yatırım yapmanız için birçok neden bulunmaktadır. Kıbrıs’ın tatil bölgesi olması, denizi, doğası, yıllık turist akımının yoğun olması gibi birçok nedeni değerlendirerek yatırımlarınıza başlayabilirsiniz. Son yıllarda gayrimenkul alanında çok sayıda yabancı yatırım için Kıbrıs’ı tercih etmiş ve firmamız aracılığı ile yatırımlarını gerçekleştirmişlerdir.

  Projelerimiz

  Kıbrıs emlak piyasasında uzun yıllar hizmet veriyoruz. Döveç Construction olarak en iyi yatırım bölgelerinde büyük projeler gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Firmamız Kıbrıs emlak fırsatları oluşturarak tüm müşterilerinin düşük maliyetlerle gayrimenkul sahibi olmasını sağlıyor. Kıbrıs’ın tüm bölgelerinde sizlerin her ihtiyacı için konutları bulunduruyoruz. Satın almak istediğiniz bölgelerden en iyi gayrimenkulleri sizin için buluyor ve sizlere sunuyoruz. Lüks yazlıklar, villalar ve daire çeşitlerini sitemizde bulabilir ve fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz.

  Emlak Fiyatları

  Kıbrıs emlak fırsatları seçeneklerinde sizlere 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 olarak inşa ettiğimiz daireleri gösteriyoruz. Emlak fiyatları gayrimenkullerin bulunduğu bölgeye göre değişmektedir. Daire fiyatları 40 bin Pound’tan başlarken, villa türü yapıların fiyatları ise 150 bin Pound’tan başlamaktadır. Firmamız projelerinden denize yakın olanların fiyatları biraz yüksek olmaktadır. Uygun fiyatlarla satın alacağınız konutlarınız, Kıbrıs’taki emlak alanındaki gelişmeler sayesinde kısa sürede daha değerli konuma gelecektir. Satın aldığınız daireleri yüksek fiyatlara kiraya verebilir ve aylık gelir elde edebilirsiniz.

  Turizm İçin Yatırım

  Kıbrıs doğası ve iklimi ile yatırım yapılabilecek en iyi yerlerden birisidir. Kıbrıs emlak fırsatları gibi tüm yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Firmamız özellikle gayrimenkul yatırımlarında satın alma ve kiralama gibi işlemlerde sizlere yardımcı olmaktadır. Denizi, plaj ve eğlence mekanları ile her yıl daha fazla turistin gelmesi sağlanmaktadır. Otel sayısının yetersiz kalması birçok ziyaretçinin günlük ya da aylık ev kiralama yöntemlerini tercih etmelerine neden olmaktadır. Satın alacağınız daire ya da villaları günlük kiralama yaparak kısa sürede yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bizler tüm Emlaklarınızı kiraya veriyor ve sizlere yardımcı oluyoruz.

  Yabancıların İlgisi

  Kıbrıs her yönüyle yabancıların ilgisini çekmektedir. Kıbrıs yasaları yabancıların gayrimenkul sahibi olmasına imkan vermektedir. Türk vatandaşlarının işlem yapması daha kolaydır. Kıbrıs’tan konut aldığınızda yıllık oturma izni alabileceksiniz. Normal şartlarda Kıbrıs’ta bir adet konut satın alma işlemi yapabilirsiniz. Ancak Kıbrıs’ta her hangi bir sektörde bir şirket kurduğunuzda birden fazla konut alabileceksiniz. Firmamız lüks projeler geliştirerek, sizlere en güzel yerlerde en iyi emlak yatırım fırsatları sunuyoruz. Firmamız web sitesi üzerinden satılık emlak ve kiralık emlak ilanlarını inceleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz konutu belirledikten sonra bizlerle iletişime geçerek tüm satın alma işlemlerini hemen başlatabilirsiniz.

  Paylaş: