Kıbrıs Ev Arıyorum

kıbrıs ev arıyorum

05

Eylül

2019

12:52

İçindekiler

  Kıbrıs Ev Arıyorum Diyenler için Ev Seçenekleri

  Kıbrıs yurt dışından çok fazla öğrenci çekmektedir. Gelen öğrencilerin ev sıcaklığını aratmayan konforlu dairelerde oturması firmamızla irtibat kurmasıyla mümkündür. Daü ve diğer şehirlerdeki üniversitelere yakın apartlarımızla hizmet vermekteyiz. Apartlarımızda eşyalı ve eşyasız lüks seçenekler bulunmaktadır. Üniversite öğrencilerinin ilk aradığı özellik üniversiteye yakınlıktır. Sizler de okullara yakın mevkideki binalarımızı kiralayarak konforlu bir eğitim dönemi geçirebilirsiniz.

  Ev sahibi olmak isteyenler şehrin içinde mi yoksa dışında mı ev aradığını bizimle paylaşmalıdır. Deniz olmadan yapamam, diyenler için denize yürüme mesafesinde apartmanlarımız ve villalarımız bulunmaktadır. Şehir içinde olmayı isteyenler, sosyalliği sevenler için şehir merkezlerinde bulunan lüks konutlarımız iyi bir seçenek olabilir.

  “Kıbrıs ev arıyorum” diyorsanız bize önceliklerinizi söylemeniz yeterlidir. Öğrencilerin öncelikleri farklıdır. Yeni ev almak isteyenlerin ve çalışan olarak ev kiralamak isteyenlerin öncelikleri birbirinden farklıdır. Yeni bir ev satın alıp artık kendi evinde oturmak isteyenlere özel konut seçeneklerimiz bulunmaktadır. İnşaat hâlinde olan yapılarımız ve yapımı tamamlanmış olan lüks konutlarımız sizlerin hizmetindedir.

  Kıbrıs Ev Arıyorum İletişim 

  “Kıbrıs ev arıyorum” diyen herkesi ofisimize bekliyoruz. Sitemiz üzerinden bizi arayarak isteklerinizi ulaştırabilirsiniz. Randevu alarak görüşme sağlayabilir ve hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Öğrenciler, çalışanlar, yeni ev satın almak isteyenler için farklı konut seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

   

   

  Paylaş: