Kıbrıs Ev İlanları Hakkında

kıbrıs ev i̇lanları hakkında

05

2019

15:46

İçindekiler

  Kıbrıs Ev İlanları ve Konut Seçenekleri

  Kıbrıs ev ilanları konusunda şehrin farklı bölgelerindeki lüks konutları sizlerin hizmetine sunuyoruz. 

  Denize Yakın Konutlar:Denizi seven ve en yakın noktasında yaşamak isteyenler için sahile 5 dakika yürüme mesafesi olan konutlarımız sizler için son derece uygundur. Bu yakınlık sizlere her dönem tatil havasını yaşatacaktır.

  Dau’ye Yakın Apartmanlar: Müstakil ev seçeneklerimizin yanında Doğu Akdeniz Üniversitesi’ne yakın apartmanlarımız da faaliyettedir. Kıbrıs’ın, Türkiye’nin veya dünyanın çeşitli yerlerinden eğitim için gelen öğrencilerimize en rahat ve ev sıcaklığını aratmayan stüdyo dairelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Dairelerimiz 1 ve 2 odalı olup eşyalı ve son derece konforludur.

  Şehir Merkezindeki Lüks Konutlar: Kalabalıklardan kopamayanlar ve hareketli bir yaşantı sürenler için şehrin merkezindeki konutlarımız en avantajlı seçeneklerdir. Bu seçenekleri kullanarak ulaşımın en kolay olduğu konutlarda kalma imkânı bulursunuz.

  Kıbrıs Kiralik ve Satılık İlanları

  Konutlarımız kiralık ve satılık olmak üzere iki farklı fırsatla sizlere sunuluyor. Yine bu konutlardan residence, villa ve apartman tiplerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

  Kıbrıs ev ilanları satılık ve kiralık ev seçeneklerini içermektedir. Döveç Construction olarak sizlere bu alanda hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz uluslararası standartlardadır. Tüm Kıbrıs halkına, Kıbrıs’ta yaşamak isteyenlere, Magosa’da yaşayıp da buradan ev almak veya kiralamak isteyenlere konforlu konutlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Konut seçeneklerimiz farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte olup şehrin hemen her noktasından seçim yapabilme fırsatı tanıyoruz. Tüm yerli ve yabancı müşterilerimizin talepleri doğrultusuna hazırladığımız plan ve projeler faaliyete geçirilmektedir.

  Kıbrıs Ev İlanları İletişim 

   

  Paylaş: