Kıbrıs Ev İlanlarını Değerlendirirken Neye Dikkat Edilmelidir

kıbrıs ev i̇lanlarını değerlendirirken neye dikkat edilmelidir

13

Temmuz

2020

16:07

İçindekiler

  Akdeniz’in üçüncü büyük adası dünyanın en popüler turizm merkezlerinden biri olan Kıbrıs’ta emlak piyasası altın değerinde fırsatlar sunuyor. Kıbrıs’taki cazip ev ilanlarına dijital dünyada sıklıkla rastlayabilirsiniz. Kıbrıs’ta ev almak gerçekten akıllıca bir yatırım olabilir. Ancak ilanlara bakarken, konutları değerlendirirken bazı şeylere dikkat etmelisiniz. Kıbrıs ev ilanlarına bakarken şu soruları yanıtlamaya çalışın;

  • Satılık konutun tapu çeşidi nedir? (Türk Koçanlı veya eşdeğer olması)
  • İlanın yer aldığı internet sitesi kimin satışı yapan firma güvenilir mi?
  • Konutun bulunduğu bölge neresi lokasyon olarak avantajlı bir yerde mi?
  • Satılık ev ilanında evin detaylarını ve çevresini gösteren net görseller var mı?
  • Ev almadan önce firma size ücretsiz emlak turu fırsatı sunuyor mu?
  • İlandaki fiyat gerçekten uygun mu?

  Türk Koçanlı evler konusunda bilgi edinmek isterseniz de bu yazımız size yardımcı olabilir.

  Kıbrıs’tan Ev Alırken Güvenilir Emlak Firması Nasıl Tercih Edilir

  Türkiye’den Kıbrıs’a gidip ev bakmak sizin için zor olabilir. Ancak bu avantajı sağlayan güvenilir firma tercih edebilirsiniz. Ücretsiz emlak turu hizmetiyle gidip konut seçeneklerini görebilirsiniz. Bu avantajı sağlayan Döveç Construction Kıbrıs’ta ev almak isteyen Türkiye vatandaşlarına ayrıcalıklar sunuyor.

  Kıbrıs’ın en tanınınmış emlak firması olarak piyasanın dinamiklerini sizinle paylaşabilirler. Kıbrıs’ta ev alırken emlak firması tercihi oldukça önemli. Güvenilir ve sizinle yakından ilgilenen bir firmayla çalışmalısınız.

  Kıbrıs’ta Yatırım Amaçlı Ev Almak Avantajlı Mı?

  Emlak yatırımcılarının son yıllarda gözdesi Kıbrıs. Özelikle İngiliz yatırımcılar ve aileler Kıbrıs’ta ev alma konusunda hızlı davranıyor. Türkiye vatandaşları için Kıbrıs’ta ev almak daha da avantajlı olanaklar sunuyor. Emlak vergisinin çok düşük olması, fiyatların çok uygun olması ve turizm açısından getirisinin fazla olması Kıbrıs’ta emlak yatırımını cazip kılıyor.

  Aynı zamanda Kıbrıs farklı yatırımcılara da kapılarını açmış durumda. Yeni yatırımlar yeni gelişmeler konut arayışını da arttırıyor. Long Beach gibi turistlerin gözdesi bölgelerde villa almak günlük kiralamak çok büyük kazanç getirebiliyor. Kıbrıs’ta ev almak istiyorsanız size her konuda yardımcı olacak Döveç Construction rehberliğine güvenebilirsiniz. Kıbrıs ev ilanları, yatırım olanakları, vergi ve masraflar gibi tüm konularda detaylı bilgi almak için tıklayınız.

   

  Paylaş: