Kıbrıs Kiralık Ev Villa

kıbrıs kiralık ev villa

05

Eylül

2019

11:34

İçindekiler

  Kısa Süreli Kiralama

  Firmamız tüm müşterilerine istekleri doğrultusunda çeşitli kiralık ev seçenekleri sunmaktadır. Turizm amaçlı olarak Kıbrıs’ta bulunanlara eşyalı ev ve villa seçeneklerimizi göstererek bulunduğu bölge konumlarına göre farklı fiyat seçenekleri ile sunmaktayız. Özellikle villa kiralama işlemlerinde sunduğumuz seçeneklerdeki evler, kapalı otoparklı, havuzlu, internet erişimi olan ve güvenlikli sitelerden oluşmaktadır. Kiralama sözleşmelerinde müşterilere her türlü yardım gösterilmekte ve ihtiyaçları olan eşyaların temin edilmesi veya eşyalı kiralanan evlerde bulunan ve istemedikleri eşyaların evlerden alınması hizmetleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

  Konut Yatırımları

  Emlak konusunda profesyonel hizmetler sunan firmamız, kısa süreli ziyaretlerde bulunan kişilere çeşitli ev ve villa kiralama hizmetleri verilirken, yatırım yapmak isteyen yabancı firmalara da yatırım konularında danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Kıbrıs her yıl artan turist sayısı sayesinde yabancı yatırımcılarında Kıbrıs’a gelmesini sağlamıştır. Firmamız emlak alanlarında sürekli yeni projeler geliştirmekte ve insanların ihtiyaçları olan her ölçüde evler yapmaya çalışmaktadır. Projelerimiz arasında 1+1 stüdyo dairelerden 3+1 dairelere ve villa seçenekleri dahi bulunmaktadır.

  Villa Kiralama

  Villa kiralama hizmetleri genellikle tatilciler tarafından tercih edilmektedir. Tatil için Kıbrıs’a gelen turistler aileleri ile rahat bir tatil yapabilmek için villa kiralama yapmaktadırlar. Ayrıca yeni evli çiftlerin balayı tatilleri için villa kiralama yaptıkları da görülmektedir. Kalabalık bir aile ile tatile gelen kişilerin villa kiralama yaparak tatillerini daha ucuza getirdikleri bilinmektedir. Villa sahipleri de tatil dönemlerinde yüksek kira getirisi sayesinde yüksek paralar kazanmaya çalışmaktadırlar.

  Kıbrıs dünya genelinde eğlence mekanları ile tanınan bir ülkedir. Eğlence sektörünün yanı sıra doğa güzellikleri ile de ilgi odağı olmaya devam etmektedir. Kıbrıs’a gelen turist gruplarına daha ile hizmet verebilmek ve gelen misafirlerin daha rahat, daha konforlu bir şekilde konaklamalarını sağlamak için kiralık villa seçeneklerini geliştirmekteyiz. Kıbrıs kiralık ev villa seçeneklerimizden faydalanmak isteyenler, Kıbrıs’a gelmeden önce veya geldikten sonra firmamız ile iletişim kurarak istedikleri bölgelerden ev veya villa kiralaması yapabilirler. Ailesi ve yakınları ile tatil amaçlı Kıbrıs’ı tercih edenler daha rahat edebilmek ve konforlu tatil için eşyalı villa kiralama yapmaktadırlar.

  Paylaş: