05 Eylül 2019

Kıbrıs Köyünde Satılık Arsa

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, başta başkent Lefkoşa olmak üzere son derece hızlı bir gelişim göstermiştir. İşte bu gelişimin başlıca nedenleri arasında son yıllarda sayıları artan üniversiteler ve diğer eğitim kurumları, artan turizm potansiyeli ve adanın belli başlı yerlerinde yoğunlaşan nüfustur. Hal böyle olunca emlak sektörü de bu artışlara ve gelişmelere paralel olarak gelişir. Ancak doğal olarak güvenilir bir adresten gayrimenkul temin etmek pek zordur. Bizler bu alanda müşterilerimize en içten desteği sunuyor ve bunca yılın bizlere verdiği deneyimden güç alarak müşterilerimizin güvenini tazelemeye devam ediyoruz. Kıbrıs köyünde satılık arsa ve ev seçeneklerimiz ile tam olarak arzu ettiğiniz hizmeti bizlerden temin edebilirsiniz.

Sadece Şehir Merkezi ile Kendinizi Sınırlamayın 

Sizlere sunduğumuz gayrimenkul seçenekleri sadece şehir merkezinde olanlar ile de sınırlı değil. Bunun yanı sıra pek tabii Kıbrıs köyünde satılık arsa imkanlarımız ile de sizlere uygun fiyata gayrimenkul sağlıyoruz. Aynı zamanda bizlere bu alanda güvenebilir ve hiçbir zaman hukuki anlamda sizler açısından sorun teşkil edecek bir gayrimenkulün satışını yapmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Başka bir deyişle sizlere uygun fiyatlarımızla satmış olduğumuz gayrimenkullerin tamamı firmamızın garantisi altındadır.

En Uygun Yatırım Aracı

Hızlı gelişen ve halen daha hızlı bir şekilde gelişme potansiyeli bulunan bir bölgede yatırımların ne kadar karlı olacağı ve ne kadar kısa sürede kendisini amorti edip kazanç sağlayacağı tartışmaya dahi açık olmayan bir husustur. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de kısa sürede gelişmesi ve adeta dünyanın hemen her yerinden turist çekmesi sayesinde olağanüstü bir potansiyeli barındırmaktadır. En karlı ve kolay yatırım araçlarından bir tanesi olarak görülen arsalar da sizlere daha verimli yatırımlar yapabilmeniz için tarafımızca sunulacaktır. Kıbrıs köyünde satılık arsa seçeneklerimiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çok Sayıda Proje ile İspatlanmış Güvenilirlik

Bu zamana dek sayısız projeye imzamızı attık. Bu projelerin hiçbir aşamasında da hiçbir müşterimizi mağdur etmeyip beklentilerini kısa sürede fazlasıyla karşılayarak bu sektörün lideri haline geldik. İşte bu şekilde ispat etmiş olduğumuz güvenilirliğimiz, ister kıbrıs satılık arsa ister hazır ev ya da projeler konusunda sizleri rahat ettirecektir.

Kuzey Kıbrıs Iskele Long Beach
£ 92,000
  • 120 m2
  • 2
  • 1
  • 1
Kuzey Kıbrıs Iskele Long Beach
£ 67,000
  • 70 m2
  • 1
  • 1
  • 1
Kuzey Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi
£ 50,000