Kıbrıs Lefkoşa'da En Uygun Satılık Rezidanslar

kıbrıs lefkoşa'da en uygun satılık rezidanslar

30

April

2020

20:27

İçindekiler

  Kıbrıs adasının tam ortasında bulunan Lefkoşa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkentidir. Lefkoşa her zaman canlı ve kalabalık bir şehirdir. Yasemin kokulu sokaklarıyla, tarihin şarkısını söyleyen antik kalıntılarıyla Lefkoşa, Kıbrıs’ın göz bebeğidir.

  Lefkoşa’da şehir merkezinde uygun fiyatla rezidans satın alma şansınız olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bilmiyorsanız Kıbrıs’ta çok lüks rezidans dairelerde uygun fiyat fırsatlarını keşfetmelisiniz. Lefkoşa hem turizm hem ticaret hem de kültür açısından önemli bir merkez olduğundan burada rezidans satın almak oldukça akıllı bir yatırım olacaktır.

  Kıbrıs’ın emlak piyasasının önde gelen firması Döveç Construction Lefkoşa’da uygun fiyatlı satılık rezidans seçeneklerini yakından görme imkânı da sunuyor. Döveç emlak turlarıyla Kıbrıs’ta daire almak isteyenleri 3 günlük ücretsiz emlak keşfi yolculuğuna çıkartıyor.

  Kıbrıs Lefkoşa’da Rezidans Almak Kazan Sağlar Mı?

  Kıbrıs’ın merkezi olan Lefkoşa’da rezidans almak emlak yatırımı açısından olukça kazançlıdır. Kıbrıs’ta lüks daire satın alırken az verip çok alabileceğiniz kazançlı bir yatırım yapma şansınız olur.

  Kıbrıs’ın gözbebeği Lefkoşa’da rezidanslar iş seyahatinde olanlar tarafından, turistler tarafından çok tercih ediliyor. Bu nedenle Lefkoşa’da rezidans sahibi olmak her zaman gelir elde edebilmek anlamına geliyor. Kıbrıs Lefkoşa’da rezidans almak ileriye dönük olarak da değerli bir yatırımdır. Kıbrıs emlak sektörünün hâkimi olan Döveç Construction Kıbrıs’ta rezidans almak isteyenler için çok uygun fiyatlı seçenekler sunuyor. Kıbrıs’ta konut almanın siz sağlayacağı faydaları da merak ediyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Başka Nerelerden Ne Tür Gayrimenkul Seçenekleri Değerlendirilebilir

  Kıbrıs ‘ta gayrimenkul almak istiyorsanız aradığınız standartları belirleyerek uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Deniz sıfır villa arıyorsanız Kıbrıs İskele Four Seasons Life - Sea Pearl villalarına bakabilirsiniz.

  Kıbrıs’ın en güzel plajına yakın olan stüdyo daire bakmak isterseniz Courtyard Long Beach Stüdyo Daire seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Gazimağusa merkezde rezidans almak isterseniz Mağusa merkez Golden Residence'de 2+1 lüks daire seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. İskele bölgesinde 5 yıldızlı otel konforunu yaşatan daire seçeneklerini görmek için Four Seasons Life konutlarına bakabilirsiniz. Kıbrıs’ta Mağusa, İskele, Lefkoşa, Girne gibi popüler turizm bölgelerindeki gayrimenkul seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. İstediğiniz bölgeden en uygun fiyatla lüks konut seçeneklerini detaylı incelemek için tıklayınız.

   

   

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp