Kıbrıs’ın Parlayan Yıldızı Mağusa: Kıbrıs Magosa Satılık Evler

kıbrıs’ın parlayan yıldızı mağusa: kıbrıs magosa satılık evler

05

September

2019

10:17

İçindekiler

  Magosa Evleri

  Kıbrıs Magosa satılık evler için oluşturduğumuz seçeneklerimiz şehir merkezine yakın konumdadır. Ev satın alma ya da kiralama yaparken her zaman merkezi konumda olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü ulaşım imkanlarına göre hayatınız kolaylaşacak ve yatırımınız sürekli değer kazanacaktır. Magosa gayrimenkul yatırımları için sizlere sunduğumuz stüdyo daire seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Döveç construction firmamız tüm müşterilerine kesintisiz hizmet vermeye çalışmakta ve deneyimli ekiplerimiz ile aradığınız özelliklere göre en uygun seçenekleri sizlerle buluşturacaklardır. 1+1 den 3+1 ve 4+1 seçeneklerine kadar daire seçeneklerini bulabilirsiniz.

  Satılık Evler

  Birçok yatırımcı Kıbrıs Magosa satılık evler için ilk önce bizimle görüşmektedir. Sektörde vermiş olduğumuz hizmetlerden dolayı müşteri potansiyelimiz geniştir. Satılık ev fiyat seçeneklerimiz apartman daireleri için 200 bin TL’den başlayan fiyatlardan oluşmaktadır. Lüks daire veya villa satın almak isteyenler seçtikleri bölgeye göre 600 bin TL ve üzeri fiyatlarda birçok seçeneği bulabilecektir. Kendi yaptığımız projelerde, binaların güvenlik sistemleri için güvenlik kamerası sistemleri kuruludur. Projelerimizde bina otoparkları mevcuttur.

  Nasıl Satın Alınır?

  Kıbrıs Magosa satılık evler için web sitemizdeki satılık ev ilanlarını inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ev için bizle görüşerek uygun fiyatlara satın alabilir ve hemen tapu teslim işlemlerine başlayabilirsiniz. Farklı bölgelerden satılık ev arıyorsanız, yine uzmanlarımız sizler için araştırmalar yapacak ve aradığınız özelliklerde bir evi kısa sürede bulacaktır. Satın almak istediğiniz evler için yapılacak tüm işlemlerde ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Yatırımlarınız genişletmek ve daha fazla konut satın alabilmek için Kıbrıs emlak yasalarına göre Kıbrıs’ta farklı sektörlerde de olsa şirket kurmanız gerekecektir. Şirketiniz varsa birden fazla ev satın alabilirsiniz.

  Kıbrıs’a Yatırım

  Son yıllarda gayrimenkul alanında yapılan yatırım sayısı hızla artmıştır. Bu yatırımlardan büyük çoğunlukla yabancılar faydalanmak istemektedir. Kıbrıs’ın Magosa bölgesi turizm açısından en elverişli bölgesi olduğu için Türk yatırımcılar Magosa’daki satılık ev ilanları ile daha çok ilgilenmektedir. Firmamız kendisi yeni projeler geliştirmekte, yeni lüks evler inşa etmektedir. Yeni projelerimizden seçim yaparak yatırımlarınız düşük maliyetlerle yapabilir ve istediğiniz evi satın almış olursunuz. Tatil ya da eğitim için Kıbrıs’ı tercih edenlerin kiralık ev ihtiyacı olacağı için satın aldığınız evleri kiraya vererek geri dönüşüm sağlayabilirsiniz. Firmamız satın alma ve kiralama işlemlerinde sizin yanınızda olacaktır.

   

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp