Kıbrıs Satılık Arsa

kıbrıs satılık arsa

05

September

2019

12:57

İçindekiler

  Kıbrıs’ın Güvenilir ve En Kapsamlı Gayrimenkul Firmasıyız

  Hayatta paradan daha çok müşteri memnuniyetinin önemli olduğunun inancında olan ekibimiz ile Kıbrıs satılık arsa alım ve satımlarında sizlere her türlü desteği ve bilgiyi sunmaktayız. Rus, İngiliz ve İsrail yatırımcıların fazla olduğu Kıbrıs’ta Türk vatandaşlarımızın da katılmasını arzu etmekte ve bu bağlamda Türk vatandaşlarımıza danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Gayrimenkul piyasasına hızlı giriş yaparak geniş bir para çantası ağına ve etkili bir çevreye sahip olmak için işimizi büyük bir titizlikle ve severek yapıyoruz. Aslında işimiz para kazanmaktan ziyade bize güven ve inanan, bizlere referans olan müşteriler kazanmaktır. Bunu içinde kendinden emin adımlarla yürüyerek, günden güne büyümenin onuru içindeyiz.

  KIBRIS Satılık Arsa Fiyatları

  Gayrimenkul sektörüne yön veren bireysel ya da kurumsal arsa sahibi olmak müşterilerimiz arsa arayışları içindedirler. Bizlerde Kıbrıs satılık arsa projesi adı altında arsa sahipleri ile bireysel ya da kurumsal müşterilerimizi ortak noktada buluşturmaktayız. Kıbrıs’ta arsa fiyatları her yerde olduğu gibi arsanın bulunduğu muhitine ve metrekaresine göre farklılık göstermektedir. Kıbrıs arsa fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem alıcı, hem de satıcı tarafından olan ekibimizi bilgi ve deneyimleri ile her iki tarafı da mağdur etmeden gayrimenkulleri pazarlayıp siz değerli müşterilerimizi arsa ve mülk sahibi yapmaktayız.

  Kıbrıs Gayrimenkul

  Kıbrıs gayrimenkul sektörüne yenilikçi, farklı ve kurumsal hizmet vermek üzere kurulan kuruluşumuz Kıbrıs satılık arsa, Kıbrıs satılık ev, Kıbrıs kiralık daire vs. alanlarında hizmet vermektedir Kıbrıs’ta arsa ya da herhangi bir gayrimenkul almak isteyen yerli ve yabancı uyruklu vatandaşlarımıza en güzel ve özel hizmeti vermeye çalışıyoruz. Gayrimenkul sektörüne adım attığımız günden bu yana siz değerli müşterilerimize arsa, ev ya da herhangi bir gayrimenkul bulma konusunda kaliteli ve güvenilir mülkleri sunarak, tapu ve satış sürecinizde hiçbir sorun yaşamadan bizzat kendimiz hallediyoruz. Bünyemizde bulunan ekiplerimiz gayrimenkul sektöründe güvenilir, uzman çalışkan ve güler yüzlü bireylerden oluşmaktadır. Para kazanmak kolay değildir ve arsa yatırımı da ciddiyet ve profesyonellik isteyen bir iştir. Bu hassasiyetin farkında olduğumuz için arsa alım satımları ile ilgili gerekli çalışmaları hassasiyetle yapmaktayız.

  Kıbrıs’ta arsa alarak yatırım yapan birçok farklı dünya ülkesinden yatırımcı vardır. Yeni yaşam alanlarının giderek arttığı Kıbrıs adasında emlak yatırımları oldukça avantajlıdır. Kuzey Kıbrıs’ta herkese konut ve arsa alma konusunda destek olan bir ekonomik kalkınma planı uygulanır. 

  Yeni konut projeleri ile Kıbrıs emlak yatırımı yapmak isteyenlere çok uygun fiyatlarla ev alma şanı yaratır. Kıbrıs’ta arsa ya da konut almak istiyorsanız bu akıllıca bir yatırım fikri olacaktır. Ancak güvenilir adresten yardım almalısınız. Çünkü Kıbrıs’ta tapu olayları biraz karışıktır.

  Kıbrıs’ta Arsa Ya da Konut Alırken Neye Dikkat Etmek Gerekir?

  Kıbrıs’ta ada ikiye bölünmüş durumda olduğundan arsa ve konut tapularında bazı farklı düzenlemeler vardır. Üç çeşit tapu ile arsa ya da konut satışı yapılır. Türk koçanlı tapu, eşdeğerli tapu ve tahsisli tapu olarak üç çeşit tapu bulunur. 

  En sağlam tapu İngiliz tapusu olarak da bilinen Türk koçanlı tapudur. Arsa ilanlarına bakarken tapuya dikkat etmelisiniz. Çünkü eşdeğer tapularda arazinin kime ait olduğu ile ilgili sorunlar çıkabilir. Garanti olarak Türk tapusunu tercih etmelisiniz. 

  Arsa yerine yeni konut projelerinden konut almak hem daha güvenli hem de yatırım olarak daha avantajlıdır. Kıbrıs’ta kendinizi garantiye alarak konut yatırımı yapmak istiyorsanız Döveç Construction ücretsiz emlak danışmanlığından yararlanabilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Ev mi Arsa mı Almak Daha Mantıklı ?

  Kıbrıs bir tatil cenneti olmanın yanı sıra yatırım açısından da çok avantajlı olanaklar sunan bir ada ülkesidir. Yeni konut projeleri herkese hitap eden fiyatlarla ev sahibi olma şansı sunar. Arsalarda tapu sıkıntısı olabilir. Ancak konut projelerindeki konutlar yeni yapıldığı için zaten garanti tapuyla satılır. 

  Kıbrısta ev alırken nelere dikkat etmeliyim

  Arsaya bir konut yapmak lüks bir ev almaktan daha pahalıya gelebilir. Çok uygun fiyatla denize yakın villa alarak hem istediğiniz zaman tatil yapabilir hem de kısa vadede kira geliri elde edebilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi almak isterseniz de “Kıbrıs’ta Ev mi Almalı Arsa mı” başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz.

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp