Kıbrıs Satılık Ev Girne

kıbrıs satılık ev girne

05

September

2019

14:16

İçindekiler

  Girne’de Gayrimenkul

  Girne KKTC’de en fazla turist çeken, doğa güzellikleri en iyi olan bölgelerden birisidir. Kıbrıs’ın her yerinde olduğu gibi Girne’de de nüfusun büyük bir bölümü eğitim için bulunan öğrencilerden oluşmaktadır. Konut sayısının yetersiz olması insanların sürekli ev arayışında olmasına neden olmakta ve ev fiyatlarında yükselmelere neden olmaktadır. Emlak fiyatlarının yüksek olması ve yüksek kira getirilerinden dolayı insanların büyük bir bölümü gayrimenkule yatırım yapmaktadır. Birikimleri bulunanlar ev satın almakta ve kiraya vererek ek gelir sağlamaya çalışmaktadırlar.

  Emlak Sektörü

  Kıbrıs özellikle Girne bölgesinde emlak sektörü oldukça hareketlidir ve yatırımcılarına sürekli yüksek kazançlar sağlamaktadır. Girne’de ev fiyatlarının yüksek olması, konut sayısının yetersiz olması ve inşaat malzeme fiyatlarındaki yüksek oranların bulunmasıdır. Firmamız konut ihtiyacını karşılayabilmek için Girne ve diğer şehirlerde sürekli yeni projeler geliştirmektedir. Ayrıca emlak danışmanlığı hizmetleri ile alıcı ve satıcılar arasında irtibat kurulmasını işlemlerin güvenle yapılmasını sağlamaktayız.

  Girne’de Yaşamak

  Girne’de yaşamak bir ayrıcalık olarak görülebilir. Bir tatil bölgesinde yaşamak, ulaşım sorunu yaşamamak için insanlar işleri ile ilgili bölgelere yakın mesafelerde oturmak isterler. Yerli vatandaşlar kendilerine en uygun fiyatlara en iyi evlere satın almak isterler. Girne’nin birçok yerinde yatırım amaçlı alınmış ve gelen turistlere günlük kiralara verilen çok sayıda ev ve villalar bulunmaktadır. Turist sayısının fazla olması kiralama sisteminin de sürekli talep görmesine neden olmaktadır. Firmamız hem ev satma hem de ev kiralama alanlarında tüm insanlara yardımcı olmakta ve kişilere fiyat avantajı sağlamaya çalışmaktadır.

  Akdeniz’in İncisi unvanına sahip olan Kıbrıs doğal güzellikleri, plajları, sahilleri ve bitki örtüsü ile dünyanın her yerindeki insanların büyük ilgisini çekmektedir. Girne Kıbrıs’ın en güzel şehirlerinden birisidir ve burada çok sayıda eğlence merkezlerinin bulunması, en iyi üniversitelerin bulunması yurtdışından insanların gelmesine neden olmaktadır. Sürekli bir nüfus artışının görülmesi birçok bireysel ve kurumsal yatırımcıları gayrimenkul alanına yönlendirmektedir. "Kıbrıs satılık ev" Girne ilanları son zamanlarda çoğalmaktadır. Emlak firmalarının yapmış olduğu yeni projeler tamamlanmış ve firmalar ya da daha önceden satın alan yatırımcılar tarafından satışa sunulmuştur.

   

  Paylaş: