Kıbrıs Satılık Ev Lefkoşa

kıbrıs satılık ev lefkoşa

05

2019

11:40

İçindekiler

  Ev Satın Almak

  Firmamız Lefkoşa’nın tüm bölgelerinde çeşitli özelliklere sahip satılık ev seçeneklerine sahiptir. Onlarda kıbrıs satılık ev ilanı arasında kaybolmamak için "Kıbrıs Satılık Ev İlanları Arasında Kaybolmadan Evinizi Bulun" sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Yerli olan kişiler daimi oturabilecekleri bir ev satın alabilmek için daha geniş ölçülere sahip evleri tercih etmektedirler. Yatırım amacıyla ev satın almak isteyenler ise daha kolay kiraya verilebilmesi için 1+1 ve 2+1 gibi daha ekonomik evleri tercih etmektedirler. Yatırımcıların bunları tercih etmesinin en büyük nedeni Lefkoşa’da yaşayan nüfusun büyük bölümünün öğrenci kesiminden oluşması ve bu evleri öğrencilere kiraya vermek içindir.

  Emlak Firmaları

  Kıbrıs’ta en hareketli olan sektörlerin başında emlak sektörü gelmektedir. Firmamız bu sektörde öncü olmuş ve çok sayıda emlak firması hizmetler vermeye çalışmaktadır. Ev satın almak ya da ev kiralamak isteyenlerin öncelikle güvenebilecekleri bir emlak acentesi aradıkları bilinmektedir. Firmamız bu konuda Kıbrıs genelinde tanınan ve güvenilen bir firma olmuştur. Lefkoşa’da yerli inşaat firmalarının yanı sıra birçok yabancı ülke firmalarının da yeni projeler yaptıkları görülmektedir.

  Lefkoşa’da Gayrimenkul

  Lefkoşa Kıbrıs’ın başkenti olması nedeniyle birçok işlemin yapıldığı ve ülkenin en kalabalık şehri olma özelliğine sahiptir. Nüfusun sürekli artış göstermesi gayrimenkul ihtiyacının da aynı oranda artmasına neden olmaktadır. Yatırım yapmak veya uzun süre oturmak isteyenler satılık ev seçeneklerini takip etmektedir. Yılın belli bir bölümünü Kıbrıs’ta geçirmek isteyenler ise ya kısa süreli kiralama yapmakta ya da uygun fiyata bir ev satın alarak Kıbrıs’ta bulunmadığı dönemlerde aylık kiraya vermektedir.

  Yavru vatanımız Kıbrıs Akdeniz’in en büyük ada ülkelerinden birisidir. Kıbrıs’ta insanların büyük çoğunluğu ailelerinden kalan evlerde ikamet etmektedirler. Ancak yeni evlenen veya çeşitli nedenlerle Kıbrıs’ta yaşamak zorunda kalan kişilerin yeni ev bulmaları ve bu ihtiyaçların karşılanabilmesi için yeni evlerin yapılması gerekmektedir. Ada ülkesi olması nedeniyle çeşitli ürünlerin temin edilmesi ve ürünlerin ülkeye getirilmesi ekstra masraf oluşturduğu için ev fiyatlarında da artışların olmasına neden olmaktadır. Bu durumlara rağmen Döveç Construction olarak emlak fiyatlarını uygun tutmakta ve firmamızdan ev satın alacaklara bütçelerine uygun seçenekler ile kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır.

   

  Paylaş: