Bakım Hizmetleri

bakım hizmetleri

Gelişen dünyanın endüstrileşme ve bilgi toplumuna geçiş ile toplumsal yapıda önemli birtakım değişimler olmuştur.
Bakıma ihtiyacı olan çevre için günümüzde bakım hizmetleri adı altında faaliyetler sürdürülmektedir. Böylece havuz bakımı, daire-villa temizliği, elektrik ve su tesisatı, boya badana hizmetleri gibi çeşitli bakım hizmeti sunulmaktadır. Bakım hizmeti konusunda yetkin ve profesyonelliği ile bilinen DCS TEMİZLİK VE BAKIM HİZMETLERİ LTD., Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde hizmet vermektedir.

2018 yılında Döveç Group of Companies bünyesinde kurulan DCS TEMİZLİK VE BAKIM HİZMETLERİ LTD.; kiralama, bakım onarım, temizlik ve apartman yönetimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda %100 müşteri memnuniyeti kazanan DCS, yoluna yine bu amaç ile devam etmektedir. Bu hususta en kaliteli hizmeti ulaşılabilir fiyatlar ile müşterilerinin hizmetine sunuyor. Sizler de siteniz, iş yeriniz ya da eviniz için bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Havuz Bakımı

Yüzme havuzlarının insan sağlığı açısından sürekli olarak hijyenik olması gerekmektedir. Bu neden ile havuz bakımı oldukça önemli bir hale gelmektedir. Havuz bakımları düzenli aralıklar ile devamlı yapılmak durumundadır. Ancak yüzme havuzlarının bakımı profesyonel ellere teslim edilmelidir. Zira söz konusu insan sağlığı olduğundan havuz bakımı bilgi ve tecrübe gerektiren, aynı zamanda özellikle sağlık açısından önemli bir iştir. DCS TEMİZLİK VE BAKIM HİZMETLERİ LTD., havuzların rutin bakımını en iyi şekilde yapmakta, sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Yüzme havuz bakımında önemli bazı püf noktalar vardır.

 • İlk olarak havuzun kimyasal yapısı düzenlenmelidir ki böylece suyun kimyasal değerleri havuz için en elverişli düzeylerde tutulabilsin.
 • Bir diğer önemli bir husus ise yüzme havuzundaki gözle görülebilen ve görülemeyen yabancı maddelerin, tozların, bakterilerin, mantarların uzaklaştırılmasıdır.
 • Havuz bakımında özellikle filtre bakımları oldukça önem taşımaktadır. Başarılı çalışan bir filtreye sahip havuzlarda su dolaşım sisteminin gayet iyi olmakta ve böylece büyük partiküllü kirler uzaklaştırılmaktadır.
 • Havuz suyunun analizi atlanmaması gereken bir diğer adımdır. Havuz suyu belirli aralıklarla kontrol edilmeli, olağan dışı bir durumun olup olmadığı saptanmalıdır.

Daire ve Villa Temizliği

Daire ve villa temizliği birçok nedenlerden ötürü tercih edilmektedir. Bu nedenler arasında bireylerin evini temizleyecek zaman ve enerjilerinin olmayışı, kiralama işlemlerinden sonra detaylı ve hijyenik bir temizliğin talep edilmesi gösterilebilir. Özellikle Covid- 19 pandemi sonrası hijyen konusu sağlık açısından önemini daha da arttırmıştır.  
DCS Temizlik ve Bakım Hizmetleri’nde daire temizliklerine dahil olan işlemler şu şekildedir;

 • Yerlerin süpürülüp silinmesi
 • Cam silinmesi
 • Ortak kullanım alanlarının dezenfekte edilmesi
 • Banyo ve mutfak temizliği
 • Mobilya, yüzeyler, süpürgelikler, televizyon, dolap tozunun alınması
 • Çöplerin boşaltılması

Bünyesinde bulundurduğu tecrübeli personeller sayesinde yönetimini üstlendiği apartmanların yanı sıra dışarıya da temizlik hizmeti sunan DCS apartmanlara, evlere, işyerlerine ve biten inşaatlara temizlik hizmeti vermektedir.

Elektrik ve Su Tesisatı

İhtiyaç duyulan elektrik yüküne göre tesisatta kullanılan kabloların ve diğer elektrik ekipmanlarının da bu enerji yükünü taşıyabilecek düzeyde olması gerekmektedir. Elektrik tesisatı hayati güvenlik için önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Yanlış döşendiği taktirde aşırı yüklenme sebebi ile yangın çıkabilmekte ve çok daha fazla çeşitli arızalar olabilmektedir.

Elektrik tesisatı yapılırken alanında uzman kişilerin yapması gerekmektedir. Tesisatta kullanılan elemanlarında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) belgeli ve onaylı olması oldukça önemlidir. Ayrıca ülkemizde belirlenmiş tesisat yönetmeliklerine uygun şekilde hizmet verilmektedir.

Sıhhi malzemeler ise lavabolar, duş tekneleri, küvetler, tuvaletler, giderler, musluklardır. Evlerde sık görülen lavabolardan gelen kötü kokular, sıhhi tesisat borularından su sızıntıları, çalışmayan klozet muslukları, tıkanmış giderler, günlük hayatımızda bize çok yük olan en önemli tesisat sorunlarından bazılarıdır. Uzmanlık isteyen elektrik ve sıhhi tesisatın döşenmesini profesyonel hizmet veren şirketlere emanet etmelisiniz. DCS Temizlik ve Bakım Hizmetleri’nde size bu alanda en iyi, en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Boya Badana Hizmetleri

Boya badana hizmetleri günümüzde şahsen de kurumsal olarak da sıkça sunulan hizmetlerdendir. Bu hizmeti veren kişilerin çok olması neticesinde piyasada kullanıcılar tarafından kafa karışıklığı yaşanması gayet mümkündür. Bu noktada kullanıcıların dikkat etmesi ve boya badana ustasından talep etmesi gereken durumlar vardır. Bu durumlar:

 • Boya işlemi sırasında evde, iş yerinde ya da herhangi bir alanda bulunan eşyaların üzeri kapatılarak koruma altına alınmalıdır.
 • Boya seçerken müşterinin zevki ve bunun yanı sıra duvar özellikleri, kullanılacak materyallere de dikkat edilmelidir.
 • Boya badana yaparken ustanın uygun kıyafetler ve araçlar kullanması gerekmektedir.
 • Uzun süre boya kokusuna maruz kalınmaması ve zaman zaman havalandırma işlemi yapılması insan sağlığı açısından önem arz eder.
 • Boya badana ustaları müşteriler tarafından işi geç teslim etme algısıyla karşılaştığından, iş öncesi tahmini bir teslim tarihi üzerinde anlaşma sağlayabilirsiniz.
  Boya badana işini %100 kalite, işçilik ve malzeme ile en hızlı ve en uygun şekilde yapmak en büyük öncelik olmalıdır. Bu doğrultuda hizmet veren ve bu ahlakı benimseyen DCS ekibi, sunduğu hizmetlerde uzman ekip ile boyama ve beyazlatma işlemlerini en iyi işçilikle, en kaliteli malzemeler kullanarak gerçekleştirmektedir.

Dışardan Gelen Apartman Temizlikleri

Yönetimimizde bulunan apartmanlar dahil, dıştan gelen apartmanlarda da temizlik hizmeti verilmektdir. Bu hizmetler kapsamındaki işlemler aşağıdaki gibidir;

 • Çatı Temizlikleri
 • Merdiven ayakları temizlikleri
 • Ara sahanlık temizlikleri
 • Park alanı temizlikleri
Paylaş:

Four Seasons Life III

Luxury Seafront Life Style

Natulux

Nature Meets Luxury

201.000 £
Başlayan Fiyatlarla

Courtyard Platinum

Live Experience

123.000 £
Başlayan Fiyatlarla

Querencia Long Beach

In Harmony With Luxury

136.000 £
Başlayan Fiyatlarla

La Isla Villas

Geleceğe Temiz bir Nefes

Long Beach Panorama

Life's New Aroma

239.000 £
Başlayan Fiyatlarla

Four Seasons Life II

Luxury Seafront Life Style

Sky Sakarya

A New Street On The Edge

129.000 £
Başlayan Fiyatlarla

Four Seasons Life

Luxury Seafront Life Style

Courtyard Long Beach

Are You Ready To Live On The Dream ?

Döveç Apartmanı 49

Karpaz Town House Villaları

Detaylı Bilgi Alın Whatsapp