Kıbrıs’a Yatırım Yapmanız İçin 5 Sebep: Kıbrıs Satılık Ev İlanları

kıbrıs’a yatırım yapmanız i̇çin 5 sebep: kıbrıs satılık ev i̇lanları

05

September

2019

10:12

İçindekiler

  Yatırım Seçenekleri

  Kıbrıs’a yatırım için gösterilen sebeplerin başında, yatırım imkanlarının geniş olması, doğa yapısı gösterilmektedir. Kıbrıs satılık ev ilanları duyurularımızı inceleyerek en uygun fiyatlara ev satın alabilirsiniz. Kıbrıs’ta yapılan imar yasası değişikliği ile Girne bölgesinde büyük emlak projeleri yapılmaya başlanmıştır. Konut piyasasında ev fiyatlarının düşük olması yabancı yatırımcıların ev satın almasını kolaylaştırmaktadır. Firmamız dünyanın her yerinden gelen yatırımcılara istedikleri bölgelerden uygun emlak seçeneklerini sunuyor.

  İklim Koşulları

  Kıbrıs’a yatırım için gösterilen sebeplerden birisi en iyi turistik bölgelerden birisidir. Yaz aylarında tatilcilerini deniz ve plaj için Kıbrıs’ı tercih etmesi, yatırımcıların buraya göz dikmesine neden olmuştur. Firmamız aracılığı ile emlak yatırımı yapabilirsiniz. Yaz aylarında çok sayıda turist geldiği için çoğu zaman otellerde yer kalmamaktadır. Kıbrıs satılık ev ilanları firmamız tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Satın alacağınız evleri turistlere yüksek ücretlerle kiraya vererek gelir elde edebilirsiniz. İklim koşullarından faydalanarak kendinize yazlık satın alabilirsiniz. Tüm emlak yatırımlarınızda firmamız sizlere danışmanlık yapacaktır.

  Türk Vatandaşı Olmak

  Kıbrıs’ta Türk vatandaşlarına tüm kolaylıklar sağlanmaktadır. Kıbrıs’ta emlak fiyatlarının uygun olması Türk vatandaşlarının emlak yatırımlarına yönelmesini sağlamıştır. Kıbrıs satılık ev ilanları Türk vatandaşlarına cazip gelmektedir. Türk vatandaşlarının Kıbrıs’ta konut satın aldıklarında ya da 90 günden fazla kaldıklarında oturma izni alabiliyorlar. Birden fazla konut almak istiyorsanız, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde şirket kurmanız gerekiyor. Alınan oturma izinleri her yıl yenileniyor. Firmamız yıllık tatillerinizde kullanabilmeniz ya da yatırım amacıyla, daire, yazlık gibi konutları almanızda sizlere seçenek sunuyor. Kıbrıs’a yatırım yapmanız için gerekli olan sebepler arasında, emlak fiyatlarının düşük olması gösterilebilir. Yazlık türü yatırımların ülkemize göre daha ucuz olması, emlak yatırımcılarının Kıbrıs’a yatırım yapmalarını sağlamaktadır.

  Turizm Bölgesi

  Kıbrıs bir turizm bölgesidir. Turizm bölgesi olduğu için tatil ve eğlence merkezleri sayısı çok fazladır. Eğlence mekanlarının bulunması nedeniyle yılın her ayında dünyanın farklı bölgelerinden turist çekmektedir. Kıbrıs’a gelen turist gruplarının bazıları otel yerine villa kiralamayı tercih ediyorlar. Villa satın alarak yapacağınız yatırımlarda, kiralama yaparak gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Firmamız satın almak istediğiniz villaları istediğiniz bölgelerde sizlere bulacaktır. Satın almış olduğunuz villa ve diğer konutları içinde sizlere kiracı bulacaktır. Firmamız tamamlanan ve hazırlanan projeleri web sitesinde yayınlayarak sizlerin doğru yatırım kararları almanıza katkı sağlamaya çalışıyor.

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp