Kıbrıs’ta Balayı Yerleri

kıbrıs’ta balayı yerleri

05

February

2021

11:53

İçindekiler

  Kıbrıs’ta balayı düşünüyorsanız her şeyden önce kendi isteklerinizi belirleyin. Nasıl bir balayı hayal ediyorsunuz? Huzurlu ve sakin, eğlenceli ve aktiviteli farklı planlar yapılabilir. Huzurlu ve sakin bir balayı planında rota Karpaz tarafı olabilir. Eğlenceli ve aktiviteli bir balayı için Girne tercih edilebilir.

  Çok daha romantik ve özel bir balayı yapmak isteyenler denize sıfır villa kiralayabilir. Balayı konseptli oteller oldukça popülerdir. Turkuaz mavisi denizi büyüleyici geceleri ile Kıbrıs aşka aşk katan romantik bir adadır. Kıbrıs’ta gün batımını şiirsel bir atmosferde izleyebilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Balayı Yapacakların Dikkat Etmesi Gerekenler

  Balayınızın sorunsuz ve hayalinizdeki gibi geçmesini istiyorsanız balayına yakın bir zamanda değil çok erken yapın. Kıbrıs’ta balayı otellerini tercih edecekseniz çok önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Üç dört ay önceden balayınız için konaklama, uçuş gibi temel konuları ayarlamalısınız.

  Kıbrıs konut seçenekleri açısından çok fazla seçenek sunar. Bu sebeple de pek çok balayı çifti lüks bir daire ya da rahatsız edilmeyeceği denize sıfır villa kiralayarak balayı sürelerini daha keyifli hale getirirler.

  Kıbrıs’ta denizin tadını çıkarmak için en güzel aylar Haziran ve Temmuz aylarıdır. Ayrıca Eylül - Ekim ayları da daha serin zamanlar geçirmek isteyen balayı çiftlerinin tercih ettiği aylar olur. Kıbrıs’a vizesiz gidebilirsiniz. Ayrıca uçuş yerine deniz yolu da tercih edebilirsiniz. Bütçenize göre en iyi balayı imkânlarını erken plan yaparak elde edebilirsiniz. Farklı balayı alternatifleri hakkında bilgi almak isterseniz de “Balayı Tatili İçin Kıbrıs’ta Farklı Alternatifler” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Balayı İçin Alternatif Planlar

  Kıbrıs balayı otelleri oldukça popüleridir. Genellikle otelde balayı tercih edilse de alternatif plan yapmak isteyenler denize sıfır villa kiralayarak da balayı yapıyor. Lüks villada istediğiniz gibi balayı tatili yapabilirsiniz. Havuzlu, otel konforunda villa kiralayarak bütçenizi Kıbrıs’ta farklı güzellikleri keşfetmeye ayırabilirsiniz. Rezidans kiralayarak balayı tatili yapmayı tercih edenler de var.

  Kıbrıs’ta dört mevsim balayı tatili yapmak isteyen çiftlere için fırsatlar bulunur. Alternatif bir balayı istiyorsanız kendi tatil planınızı yapabilirsiniz. Karpaz tarafında lüks villa kiralayarak balayı için alternatif seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kıbrıs’ta villa kiralamak için Döveç Construction olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Kıbrıs’ın en güzel manzaralarına sahip villa seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kıbrıs emlak merkezi olması açısından tatil, balayı veya yatırım için çok fazla alternatif vardır.

   

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp