Kıbrıs'ta En Güzel Satılık Villalar

kıbrıs'ta en güzel satılık villalar

01

Haziran

2020

12:21

İçindekiler

  Cenneti vaat eden harika coğrafyasıyla Kıbrıs, tatil fikriyle akla ilk gelen yerlerden birisidir. Kıbrıs’ı gördüyseniz zaten ne demek istediğimizi anlıyorsunuz. Kıbrıs’ı görmeyenler için biraz detay verelim. Kıbrıs neden bu kadar meşhur turistler için ne ifade ediyor biraz bunlardan bahsedelim.

  Kıbrıs Asya’nın üçüncü büyük adası Yunan mitlerinde Afrodit’in doğduğu yer olarak geçer. Kıbrıs öyle güzeldir ki, Yunanlılar Kıbrıs için kutsanmış anlamına gelen Makaria ismini kullanmıştır.

  Türkiye için Kıbrıs’ın anlamı çok daha büyüktür. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin bağımsızlığı tüm dünyada sadece Türkiye tarafından tanınır. Muhteşem sahiler, Afrodit’in ezgilerini mırıldanan antik kalıntılar, doğanın bin bir rengini armağan eden ormanlarıyla Kıbrıs dünyanın en meşhur tatil adaları arasında ilk sıralarda yer alır.

  Kıbrıs bir başka açıdan da sizi şaşırtacak ve yüzünüzü güldürecektir. Kıbrıs’ta denize sıfır, doğayla şairane bir birlikteliği olan villaları oldukça uygun fiyata satın alma şansınız var. Emlak yatırımcılarının da Kıbrıs’ı yükselen değer olarak gördüğünü söyleyelim. Döveç size sadece villa değil konforlu ve lüks rezidans seçenekleri de sunuyor. Satılık rezidans seçenekleri konusunda bu yazımızı da okuyabilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Denize Sıfır Uygun Fiyata Lüks Villa Satın Alma Fırsatıyla Tanışın

  Dünyanın başka hiçbir yerinde Türkiye de buna dâhil Kıbrıs’taki şahane coğrafyada lüks bir villayı bu kadar uygun fiyata satın alamazsınız. Neredeyse Türkiye’de bir sitede apartman dairesini bile bu avantajlı fiyatlarla satın almak mümkün değil.

  Kıbrıs’ın en güzel sahillerinde konfor standartları yüksek villa seçeneklerini ne kadar iyi fiyatla satın alabileceğinizi bilseniz şaşarsınız. Kıbrıs’ın emlak uzmanı Döveç Construction, Kıbrıs’ta mükemmel villa seçeneklerini uygun fiyatlarla satın alma fırsatı sunuyor. Yaptığı her projede birbirinden lüks, şık ve konforlu villalar ile siz güzel bir yaşamı sunuyor. Değerlendirebileceğiniz bazı villa seçeneklerine göz atın:

  • Kıbrıs İskele’de yer alan Four Seasons Life - Sea Gate veya Sea Pearl
  • Kuzey Kıbrıs Altın Kumsal yakınlarında Town-HouseKarpaz
  • Kuzey Kıbrıs’ta 4 Seasons-Salamis Villa
  • Kuzey Kıbrıs İskele’de is Long Beach-Tatil Evleri

  Havuzlu, akıllı ev sistemleriyle donatılmış, Kıbrıs’ın şiirsel manzarasını ayaklarınızın altına seren aynı zamanda turizm için gelir getirme olanağı da sunan uygu fiyatlı Kıbrıs villa seçeneklerini daha detaylı incelemek için tıklayabilirsiniz.

   

   

  Paylaş: