Kıbrıs'ta En Güzel Türk Koçanlı Evler

kıbrıs'ta en güzel türk koçanlı evler

01

June

2020

12:18

İçindekiler

  Kıbrıs’ta ev satın almak istiyorsanız emlak durumlarının biraz farklı olduğunu bilmelisiniz. Emlak tapuları Türk Koçanlı, Eşdeğer Koçanlı ve Tahsis Koçanlı olmak üzere üç çeşittir. En sağlam tapu olarak bilinen Türk koçanlı tapu uluslararası devletler ve Güney Kıbrıs Cumhuriyeti tarafından yasal kabul ediliyor.

  Eşdeğer koçanlı tapular Kuzey’e göç eden Türklere verilen arazi tapularıdır. Rumlar ve Türkler eşdeğerli tapularla, Güney ve Kuzey de bıraktıkları arazi ve mülklere eşdeğer tapu almışlardır. Tahsisli tapu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin eşdeğerli tapular dışında verdiği tapulardır. Kıbrıs’ta gayrimenkul almayı düşünüyorsanız en sağlam seçenek Türk koçanlı tapuyla gayrimenkul satın almaktır. Kıbrıs’ta villa veya daire almak isterseniz birkaç hususa dikkat etmeniz gerekiyor. Dikkat edilecek noktalar hususunda bu yazımız size yeterli bilgi verecektir.

  Kıbrıs’ta En Sağlam Tapu Garantili Uygun Fiyata Güzel Bir Eve Sahip Olun

  Kıbrıs emlak olanakları açısından coğrafyasının harikalığını aratmayan fırsatlar sunuyor. Turizm bölgelerinde gelir getirecek konutları oldukça uygun fiyatlara satın almak mümkün. Hatta ücretsiz olarak Kıbrıs’ta bir emlak turuna bile katılabilirsiniz.

  Döveç Construction Türk vatandaşlarına özel bir emlak keşfi hizmeti yaratıyor. Üç günlük emlak turunun tüm masraflarını karşılıyor. Gidip yerinde Kıbrıs’ın en güzel evlerini görebilirsiniz. Güvenilir tapu garantisiyle beğendiğiniz uygun fiyatlı evi satın alabilirsiniz.

  Yaz veya kış fark etmeksizin her mevsimin tadını doyasıya çıkaracağınız Kıbrıs’ta ister villa isterseniz de lüks rezidans alabilirsiniz. Ekonomik maliyetler ile yatırım veya yaşam alanlarını sunan Döveç Construction, Kıbrıs emlak piyasasının nabzını tutan en güvenilir firma olarak Türk vatandaşlarına cazip fırsatlar sunuyor. Üç günlük Kıbrıs almak turu fırsatından ev satın alma niyeti olan herkes ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Yani isterseniz bu avantajlı emlak keşfine katılabilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Nereden Ev Almak Daha Avantajlı

  Kıbrıs dört bir yanında masalsı manzaralar sunan bir turizm cenneti. Aklınızda nasıl bir yerde yaşamak varsa buna öre bölge seçebilirsiniz. Yatırım için, turizm geliri getirecek de farklı olanakları değerlendirebilirsiniz. Denize sıfır villa, lüks şehir hayatını yaşatan rezidans, stüdyo daire gibi farklı seçeneklere bakabilirsiniz.

  Kıbrıs Mağusa, Güzelyurt, İskele gibi bölgeler ev almak için en avantajlı bölgeler. İstediğiniz tarzda ev standartlarını belirleyip kolay emlak araması yaparak hayalinizdeki kolaylıkla satın alabilir ya da daha fazlası için tıklayabilirsiniz.

   

  Paylaş: