Kıbrıs'ta En Uygun Kiralık Evler

kıbrıs'ta en uygun kiralık evler

08

2020

08:24

İçindekiler

  Kıbrıs bu aralar size de mi çok cazip geliyor? Merak etmeyin hiç yalnız değilsiniz. Kıbrıs dünyanın birçok yerine göre çok daha konforlu bir hayatı daha az masrafla yaşayabilme fırsatı sunuyor. Üstelik doğal güzellikleriyle tüm dünyayı büyüleyen bir tatil adası olduğunu da hatırlatmakta fayda var.  

  Kıbrıs’ta kısa süreli bir tatil ya da uzun süreli bir yaşam hayal ediyorsanız, sizin için güzel haberlerimiz var. Kıbrıs’ta popüler bölgelerde lüks daire kiralamak sandığınızdan çok daha kolay ve uygun fiyatlı. Kıbrıs’taki uygun kiralık evleri sizin için sıralarken güvenilir olan ve Türk vatandaşlarına kolaylık sağlayan seçenekleri tercih ettik:

  • Gazimağusa - TERRACE PARK Kiralık Stüdyo Daireler
  • Kuzey Kıbrıs Mağusa - Golden Residence Kiralık Daireler
  • Kuzey Kıbrıs İskele - Long Beach-Tatil Evleri
  • Kıbrıs İskele - Four Seasons Life-Sea Gate
  • Gazimağusa Merkezde Corner Park Kiralık Daireler
  • Doğu Akdeniz Üniversitesi’ne 10 dk Mesafede Courtyard Long Beach
  • Karpaz Town House Yeni Erenköy'de Villalar

  Kıbrıs’ta Kim Nereden Ev Kiralamalı?

  Kıbrıs’ta öğrenciler için konumu en iyi olan yerler, iş seyahatinde olanlar için en iyi yerler, tatilde olanlar için en iyi yerler değişir. Herkes bunu çok iyi bilmediği için Kıbrıs’ta ev kiralarken hata yapan çok olur. Siz hata yapmayın diye biz sizin için Kıbrıs’ta kim nerede ev kiralamalı araştırdık. Eğer Kıbrıs’a iş seyahati dolayısıyla gidiyorsanız ve belli bir süre kalacaksınız merkezi bölgelerde ev kiralamalısınız.

  Mağusa merkez Golden Residence'da 2+1 lüks daire seçenekleri iş seyahatinde olanlar için en uygun daire seçenekleridir. İş yoğunluğunda aradığınız tüm konforu bu dairelerde bulabilirsiniz. Kıbrıs’a öğrenci olarak gidiyorsanız üniversiteye yakın konumda ev kiralamalısınız.

  Öğrenciler için en uygun fiyatlı, eşyalı, güvenilir kiralık fiyatları hakkında detaylı bilgiyi “Tatil ve Eğitim İçin Kıbrıs’ta Ev Kiraları Ne Kadar” başlıklı yazımızdan edinebilirsiniz. Tatil için Kıbrıs’ın en güzel sahillerine yakın yerlerde villa kiralayabilirsiniz. Kıbrıs İskele Four Seasons Life - Sea Gate tatil için beklentilerinizi karşılayacak villa seçenekleri sunuyor. Kıbrıs’a gitmeden Kıbrıs’taki kiralık evleri görmek için tıklayınız.

   

  Paylaş: