Kıbrıs'ta En Uygun Müstakil Evler

kıbrıs'ta en uygun müstakil evler

20

Ocak

2020

15:27

İçindekiler

  Kıbrıs’ı görüp büyülenen herkes, Kıbrıs’ta yaşamak nasıl olur diye mutlaka düşüyor. Son yıllarda Türkiye’den Kıbrıs’a yerleşmeye gidenlerin sayısı da oldukça fazla.

  Doğal güzellikleri ve turistik zenginlikleri dışında Kıbrıs’ta gündelik yaşamın kalitesi de burada yaşamak için etkili nedenlerden biridir. Kıbrıs’ta müstakil ev hayatı Kıbrıs’ın atmosferine en uygun tercihtir. Daha çok villa tarzında olan yeni konut projeleri doğal yaşamla iç içe konforlu yaşam standartları sunuyor.

  Döveç Construction Kıbrıs’ta öne çıkan konut projeleriyle fark yaratıyor. Lüks yaşam standartları sunan konut projelerinde hayalinizdeki müstakil evi bulabilirsiniz. Kıbrıs’ın en güzel sahillerine yürüme mesafesinde çok iyi fiyatlara villa satın alabilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Ev Almak İsteyenler İçin Kaçırılmayacak Fırsatlar

  Kıbrıs’ta ev almak son zamanlarda oldukça popüler. Cazip fiyatlar, konut satın alama kolaylıkları, Kıbrıs’ın eşsiz güzelliği emlak piyasasını hareketlendiriyor. Yeni konut projeleri ödeme kolaylıklarıyla her bütçeye hitap eden seçenekler yaratıyor. Kıbrıs'ta ev almak istiyorsanız mutlaka keşfetmeniz gereken konut projeleri var:

  • Kuzey Kıbrıs Mağusa & Corner Park
  • İskele Bölgesi & Four Season Life
  • Kuzey Kıbrıs Mağusa & Terrace Park
  • Kuzey Kıbrıs Altın Kumsal & Town House Karpa
  • Kuzey Kıbrıs Yenierenköy & Town House Villas
  • Kuzey Kıbrıs & 4 Seasons Salamis Villa
  • Mağusa Merkez & Golden Residence
  • Kuzey Kıbrıs Iskele & Long Beach Tatil Evleri

  Kıbrıs’ta Ev Satın Almak Kolay Mı?

  Kıbrıs’ta ev almak isteyenlerin merak ettiği en önemli konu da yasal düzenlemelerdir. Kıbrıs’ta ev almak diğer birçok yere göre oldukça kolay. Vergi, evrak prosedürleri gibi konular ev almak isteyenler için çok avantajlı.

  Kıbrıs’ta ev almak hakkında aklınıza gelen tüm sorularınıza “Kuzey Kıbrıs’ta Mülkiyet Satın Alma Sıkça Sorulan Sorular” yazımıza göz atabilirsiniz. İster deniz sıfır bir villa isterseniz de şehir merkezinde lüks standartlar sunan daire seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kıbrıs’ta ev almak aynı zamanda oldukça kazançlı bir yatırım da olacaktır.

  Turizm merkezi olan bölgelerde ev alarak günlük kiralayabilirsiniz. Fiyat olarak memnun kalacağınız fiyatlarla Kıbrıs’ın en hareketli bölgelerinde lüks konut satın alma şansınız bulunuyor. Kıbrıs’ta ev almak ya da kiralamak konusunda daha fazla bilgi için tıklayınız.

  Paylaş: