Kıbrıs’ta Ev Satın Almak İçin 5 Neden

kıbrıs’ta ev satın almak i̇çin 5 neden

29

Mayıs

2021

08:10

İçindekiler

  Akdeniz’in hazinelerle dolu cennet adası Kıbrıs’ta ev satın almak her açıdan kazançlı bir yatırımdır. Hem kira getirisiyle kazanç sağlar hem de daha mutlu bir yaşam için dünyanın en muhteşem yerlerinden birinde yaşama şansı sunar. Kıbrıs dünyanın en özgür, en güvenli, refah seviyesi en yüksek ada ülkelerinden biridir. Doğal güzellikleri ve büyülü atmosferiyle mutlu bir yaşamın sırrıdır. Kıbrıs’ta neden ev almalıyım diyorsanız;

  1- Yılın 300 Günü Mükemmel İklim ve Hava Koşulları

  Kıbrıs’ta neredeyse her zaman yazı yaşarsınız. Deniz sezonu hiç bitmez. En soğuk Kıbrıs günü bahar günü gibidir. Dünyanın en sağlıklı havasına sahip coğrafyalarından biridir. İklim koşulları ömrünüzü uzatacak kadar güzeldir. Güneş ve deniz Kıbrıs’ı hiç terk etmeyen kız kardeşlerdir. Kıbrıs’ta hava her mutluluk havasıdır.

  2- Dünyanın En Muhteşem Kumsalları ve Mavi Bayraklı Plajları

  Mavi bayrak sadece mükemmel derecede doğal, temiz ve üstün standartlardaki plajlara verilir. Kıbrıs’ta hiçbir yerde olmadığı kadar çok mavi bayraklı plaj vardır. Altın kumsalları dillere destandır. Deniz berrak ve turkuaz renktedir. Asla sıkılmayacağınız birbirinden güzel kumsallar keşfedebilirsiniz. Bu muhteşem sahiller hakkında daha fazla bilgi için “Kıbrıs'ta Mavi Bayraklı Kıyılar Hangileridir” yazımızı okuyabilirsiniz.

  3- Antik Efsanelerin Beşiği Tanrıların Oyun Alanı Kıbrıs

  Yunan mitolojisinde Kıbrıs tanrıların oyun alanı olarak geçer. Nice efsanede Kıbrıs’ın adını görebilirsiniz. Aşk Tanrıçası Afrodit’in doğum yeridir. Bu yüzden hep aşk kokan bir atmosferi vardır. Antik hazineler açısından çok zengindir. Kiliseler, kaya mezarlar, kaleler ve daha birçok antik yapıya dört bir yanda rastlayabilirsiniz.

  4- Akdeniz’in En Düşük Emlak Fiyatları

  Ev almak için Kıbrıs inanılmaz fırsatlar sunan bir ada ülkesidir. KKTC emlak fiyatları sahip olduğu zenginliklere göre çok düşüktür. Çünkü gelişmekte olan Kıbrıs ekonomisini desteklemek isteyen hükümet yatırımcılara birçok avantaj sunar. Denize sıfır muhteşem manzaralı bir villayı oldukça iyi fiyata satın alabilirsiniz.

  5- Kira Getirisi Garanti Emlak Yatırımı

  Turistler, öğrenciler, ticaret trafiği Kıbrıs’ta emlak talebinin hep yüksek olmasını sağlar. Yani Kıbrıs:’ta alacağınız ev 8-10 senede kendi fiyatını kira geliri ile karşılar. Üstelik taksitli ödeme planıyla ev alma şansınız da vardır.

   

   

  Paylaş: