Kıbrıs'ta İkamet Nasıl Alınır?

kıbrıs'ta i̇kamet nasıl alınır?

13

Aralk

2019

17:24

İçindekiler

  Yükselen yaşam standartlarıyla bir cazibe merkezi haline gelen Kıbrıs her geçen gün daha fazla yabancı tarafından tercih ediliyor. Kıbrıs’ta yaşayabilmek için oturum izni almak gerekiyor. Kıbrıs’ta oturum izni almak için izlenmesi gereken bir yol haritası sunarak size yardımcı olacağız.

  Kıbrıs’ta yaşamak istiyorsanız belli bir yatırım yapmalısınız. Öncelikle Kıbrıs’ta yaşamak isteyen herkesten beklenen şey Kıbrıs’ta bir mülk sahibi olmaktır. Çalışma izni ya da evlilik vasıtasıyla oturum hakkı olmayanlar için tek geçerli yol yatırım yapmaktır. Kıbrıs oturum iznine başvururken ihtiyacınız olan belgeler şunlardır;

  • Kıbrıs’ta satın almış olduğunuz mülkün tapusu
  • 2 Adet vesikalık fotoğraf
  • Adrese ilişkin onay belgesi
  • Ekonomik durumu gösteren belge
  • Harç/Pul ücreti

  Kıbrıs’ta İkamet Etmek İçin Nasıl Mülk Satın Alınır?

  Kıbrıs oturum izni verirken satın alınan mülkün yaşamaya elverişli halde olmasına dikkat eder. Bu nedenle Kıbrıs’ta ikamet etmek için ev alırken belli kriterlere uygun ev tercih etmelisiniz.

  Döveç Construction Kıbrıs’ta uygun fiyatlı lüks daire alma fırsatı sunuyor. İster deniz kenarında ister şehir merkezinde oturum izni başvurusu için istediğiniz standartlarda ev satın alabilirsiniz.

  Mülk satın alma işlemleri de oldukça kolaydır. Döveç konut projelerinden çok uygun ödeme seçenekleriyle de ev satın alma olanağınız var. Yatırım yapmak için değerlenen bölgeleri de tercih edebilirsiniz. Döveç oturma izni alırken gerekli adres bilgilerine sahip olmanızı sağlar .

  Kıbrıs’ta Ev Fiyatları Nasıldır ?

  Kıbrıs’ta oldukça memnun kalacağınız fiyatlara lüks daire satın alma şansınız. Daire, villa ya da farklı konut tercih ederken Döveç uygun fiyat olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Şehir merkezinde Stüdyo daire ya da deniz kıyısında villa gibi birçok farklı seçenek var.

  Döveç konutlarının uygun fiyat avantajlarını ve daire seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Kıbrıs’ta oldukça yüksek kalite standartları sunan konutları uygun fiyatla satın alma olanağınız bulunuyor. Kıbrıs’ta uygun fiyatlarla lüks dair sahibi olma konusunda daha fazla bilgi isterseniz de “Kıbrıs’ta Uygun Fiyatlı Lüks Daire Seçenekleri Neler” başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

  Kıbrıs ev fiyatları dünyanın farklı yerlerinde göre çok daha avantajlıdır. Bu nedenle de birçok yabancı yatırım amaçlı Kıbrıs’tan mülk satın alır. Siz de Kıbrıs’ta yaşamak istiyorsanız hayalinizdeki gibi bir evi oldukça iyi fiyata satın alabilirsiniz. Kıbrıs’ta ev sahibi olmak konusunda daha detaylı bilgi içinde tıklayınız.

   

   

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp