Kıbrıs'ta İskele Yakınında Ev Almanın Avantajları

kıbrıs'ta i̇skele yakınında ev almanın avantajları

16

Aralk

2019

10:58

İçindekiler

  Kıbrıs’ta turistlerin en çok tercih ettiği bölgelerinde başında gelen İskele bölgesi yatırım için de mükemmel fırsatlar sunuyor. İskele yakınında kıbrıstan ev almak hem yaşamsal anlamda kaliteli standartlar sunuyor hem de yatırım açısından ileriye dönük kazanç sağlıyor.

  Yatırımcıların gözdesi olan İskele bölgesi Kıbrıs’ta görülmesi gereken birçok yerin bulunduğu bölgedir. Palmiyelerle güzelleşen yürüyüş yolları, uzun plajları bu bölgeyi Kıbrıs’ın turizm açısın en değerli bölgesi yapıyor.

  Üstelik yeni konut projeleri İskele bölgesinde oldukça uygun fiyatlarla konut sahibi olma imkânı yaratıyor. İskele bölgesine yapılan yatırımlar da bölgenin daha fazla değerlenmesini sağlıyor.

  Kıbrıs İskele’de Uygun Fiyatlı Konut Fırsatları

  Kıbrıs’a değer katan konut projelerinin mimarı Döveç Construction İskele bölgesinde uygun fiyatlı lüks konut avantajları sunuyor. Denize sıfır konut satın almak isteyenler için Four Season Life konutlarında beklentileri karşılayacak seçenekler bulunuyor.

  Kuzey Kıbrıs İskele Long Beach'de Tatil evleri de en çok tercih edilen iskele konutları arasında yer alıyor. Tatil evleri yatırımcılar için oldukça kazançlı fırsatlar yaratıyor. Bölgedeki konutlar yaz aylarında günlük kiralanabiliyor. İskele bölgesinde yazlık ev almak isteyenler de yatırımcılar da bu konut projelerini değerlendiriyor.

  İskele bölgesindeki Döveç konut projelerinde villa, 2+1 daire gibi farklı konut seçenekleri tercih edilebilir. Uygun fiyatlı lüks daire arayanlar için oldukça uygun seçenekler var. Kıbrıs’ta ev sahibi olmak için çok büyük paralar ödemek gerekmiyor. Uygun fiyatlarla kolaylıkla lüks daire sahibi olunabilir. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için “Kıbrıs’ta Satılık Ev” konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

  Kıbrıs İskele Bölgesinde Yatırım Yapmanın Avantajları

  Kıbrıs İskele bölgesi son yıllarda oldukça gelişmiştir. İskele bölgesinde konut satın almak kazançlı bir yatırım sağlar. Bölgedeki konutlar her zaman kiralanabilir. Turistler için günlük ya da haftalık kiraya verilebilir.

  İskele bölgesi Kıbrıs’ın en çok tercih edilen turizm bölgesidir. Yatırımcıların gözdesi olan bu bölgede konut sahibi olmak oldukça avantajlıdır. Satın alma bedelinin çok daha fazlasını bu yatırımdan kazanma şansınız var. İskele bölgesi yatırım açısından yükselen bir değerdir. Bu değeri erken fark edip akıllı bir yatırım yapabilirsiniz.

  İskele bölgesinde bulunan bir konut her zaman ilgi görür. Yaşamak için de bu bölge Kıbrıs’ın en kaliteli bölgelerinden biridir. Kıbrıs İskele bölgesinde uygun fiyata konut satın alarak kazançlı bir yatırım yapabilirsiniz. Kıbrıs’ta kiralık veya satılık evler konusunda detaylı bilgi almak için tıklayınız.

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp