Kıbrısta Karlı Yatırım Araçları Nelerdir

kıbrısta karlı yatırım araçları nelerdir

28

Eyll

2021

15:15

İçindekiler

   Neden diye soracak olursanız, her şeyden önce Kıbrıs’ın gelişmekte olan bir ekonomiye sahip olduğunu bilmelisiniz. 

  Peki, bu ne anlama geliyor? Bu, Kıbrıs’ın yatırımcılara açık olduğu ve onlara birçok avantaj sunduğu anlamına gelir. Yani herhangi bir yerden ev almakla Kıbrıs’tan almak asla aynı şey değildir. Örneğin, Türkiye’de tatil beldelerinde ya da adalarda asla alamayacağınız bir villayı Kıbrıs’ta uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

  Yatırım İçin Neden Kıbrıs’ı Seçmek Avantajlıdır?

  KKTC emlak yatırımı dışında ticari yatırımlar için de Kıbrıs inanılmaz avantajlıdır. Ancak en garanti yatırım emlak olduğundan biz size emlak yatırımının neden avantajlı olduğunu anlatalım. Kıbrıs’ta ev alarak kısa sürede kazanç elde etmek mümkündür. Kıbrıs’ta emlak yatırımı neden avantajlı işte yanıtları;

  Çok uyun emlak fiyatları (şaşıracağınız fiyatlar sunuluyor)
  Lüks ve manzaralı harika konut seçenekleri
  Kısa sürede yatırdığınız parayı kazanma fırsatı (turistik dada evinizi her zaman kiralayabilirsiniz)
  Vergi indirimleri ve diğer kolaylıklar
  Her bütçeye hitap eden yeni konut seçenekleri
  Her zaman dünyanın en güzel yerlerinden birinde tatil hakkına sahip olma

  Kıbrıs’ta Emlak Yatırımı Nasıl Yapılır?

  Kıbrıs’ta emlak yatırımı çok avantajlı olabilir. Ancak bazı konulara dikkat etmelisiniz. Özellikle Kıbrıs’taki tapu durumlarının farklı olması dikkat edilmesi gereken bir konudur. Türk Koçanlı tapu en sağlam tapudur. Ve yeni konut projeleri kesinlikle daha güvenilir ve daha uygun fiyatlıdır. Tapu işlemleri konusunda da merak ettikleriniz varsa “Kıbrıs’ta Tapu İşlemleri Nasıldır” başlıklı blog yazısı size yardımcı olacaktır.

  Kıbrıs’ta yatırım yapmayı düşünüyorsanız güvenilir adres olan Döveç Construction emlak rehberliğinden yararlanabilirsiniz. Kıbrıs’ta size en uygun olan, avantajlı ve kazanç getirecek emlak yatırımının hangisi olduğunu ücretsiz danışmanlık hizmeti ile öğrenebilirsiniz. Bütçenizi, istediğiniz konut tipini, istediğiniz lokasyonu belirterek de en uygun konutu kolaylıkla bulabilirsiniz. Villa, rezidans, stüdyo daire, tatil evi gibi farklı konut seçeneklerini güvenle değerlendirebilir ve kazançlı bir emlak yatırımı yapabilirsiniz.

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp