Kıbrıs'ta Kış Ayı İçin Lüks Villalar

kıbrıs'ta kış ayı i̇çin lüks villalar

08

February

2020

08:31

İçindekiler

  Her mevsim büyüleyici güzellikleriyle turistleri cezbeden Kıbrıs’a kış aylarında da yoğun ilgi oluyor. Kıbrıs’ta kış aylarında gece hayatı hareketli. Dünyanın dört biryanında Kıbrıs eğlencelerini yaşamak isteyenler kış aylarında Kıbrıs’a geliyor. Eğlence değil de dinlence arayanlar için de kış aylarında Kıbrıs huzura davet ediyor.

  Kıbrıs’ta kış aylarında en güzel nasıl zaman geçiririm diyenler için Kıbrıs’taki lüks villalar oldukça cazip görünüyor. Kıbrıs’ta kış ayları için lüks villa kiralamak mümkün. Üstelik kusursuz bir villayı çok iyi fiyatlara kiralayabiliyorsunuz. İskele bölgesinde, Altın Kumsal yakınlarında yeni konut projelerinin sunduğu lüks villalar popüler seçenekler arasında yer alıyor.

  Kıbrıs’ta Villa Kiralamak Ya da Satın Almak İsteyenlere Kaçırılmaz Fırsatlar

  Kıbrıs yeni konut projeleriyle gelişirken Kıbrıs’ta tatil yapmak ya da yaşamak isteyenler için birçok avantajlı fırsat doğuyor. Döveç Construction tarafından hayata geçirile lüks villa konut projelerinde çok uygun fiyatlı villalar sunuluyor.

  Döveç Construction villa satın almak isteyenler için çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyor. Döveç’in villaları arasından denize sıfır villa ya da doğayla iç içe villa tercih edebilirsiniz. Kıbrıs’ta villa kiralamak ya da satın almak istiyorsanız şunlara göz atmalısınız:

  • Kıbrıs İskele Bölgesi’nde “Four Seasons Life-Sea Pearl”
  • Kuzey Kıbrıs Altın Kumsal Bölgesi Yakınlarında “Town House Karpaz”
  • Kuzey Kıbrıs Yenierenköy Bölgesi’nde “Town House Villas”
  • Kuzey Kıbrıs Iskele Bölgesi’nde “Long Beach(2+1)-Tatil Evleri”

  Döveç’in 2020 senesi projeleri ile ilgili olarak da “Kıbrısta 2020 Konut Projeleri” başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Yeni yılda yeni bir ev sahibi olmak çok kolay.

  Kıbrıs’ta Lüks Villa Fiyatları Daha Uygun

  Türkiye emlak piyasasıyla karşılaştırıldığında Kıbrıs çok daha avantajlı fiyatlar sunuyor. Kıbrıs’ta lüks villa fiyatları çok daha uygun. Üstelik turizm açısından da değerlendirme şansı var. Modern mimariye sahip, akıllı ev teknolojileriyle donatılmış lüks villaları memnun kalacağınız fiyatlara satın alabilirsiniz.

  İster Kıbrıs’ta tatil için ister yatırım için olsun Kıbrıs’tan konut almak her açıdan avantajlı. Emlak vergisi açısından da daha iyi koşullar var. Kıbrıs’ta lüks villa satın almak istiyorsanız Döveç Construction projelerini keşfetmelisiniz. Oldukça uygun fiyatlara Türkiye’de asla satın alamayacağınız konutları Kıbrıs’ta satın alabilirsiniz. Kıbrıs’ta konut satın almak hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

   

  Paylaş: