Kıbrıs’ta Kışın Villa Kiralamanın Avantajları

kıbrıs’ta kışın villa kiralamanın avantajları

21

Ekim

2020

08:32

İçindekiler

  Akdeniz ılıman ikliminin etkileri kış aylarında da sürer. Yazın 40 dereceyi bulan sıcaklık kış aylarında 19 derece civarıdır. Adada Ocak ayında bile denize girenler olur. Kıbrıs her mevsim şahanedir.

  Yaz tatiline gidenler kış aylarında Kıbrıs’ı gördüklerinde adaya tekrar âşık olurlar. Kış aylarında villa kiraları da düşer. Çok lüks bir villada oldukça uygun fiyata kalabilirsiniz. Yılbaşı zamanı Kıbrıs tam bir festival adasına dönüşür. Eğlenceli ve farklı bir yılbaşı için Kıbrıs’a gidebilirsiniz. Muhteşem manzaralı, havuzlu villa kiralamak kış aylarında çok daha ekonomik olur.

  Kıbrıs’ta Kış Aylarında Baharı Yaşayın

  Kıbrıs’ın zaten çok kısa olan kış aylarında İstanbul’da, Ankara’da baharda yaşadığınız havayı görebilirsiniz. Antik kentleri, sahilleri gezerken bahar havası yaşayabilirsiniz. Eşsiz güzellikte gün doğumu ve gün batımı manzaraları kış aylarında bir başka olur. Kış aylarında deniz mahsulleri de çok daha lezzetlidir.

  Limanda yazın çok pahalı olan restoranlarda çok daha uygun fiyata taze ve leziz balık yiyebilirsiniz. Yılbaşında sabaha kadar sokaklarda olabilirsiniz. Çünkü hem hava soğuk olmaz hem de herkes sokaklarda eğlenir. Yaz aylarındaki aşırı sıcaklar çok gezmenizi engelleyebilir. Kış aylarında ise bahardaymış gibi istediğiniz yerleri rahatlıkla gezebilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Kışın Nereden Lüks Villa Kiralanmalı?

  Özellikle Altın Kum ve İskele bölgesi muhteşem Kıbrıs manzaraları için en ideal bölgelerdir. Denize sıfır lüks villa seçeneklerini buralarda bulabilirsiniz. Kış sezonunda çok daha uygun fiyatlara kiralayabileceğiniz harika villalar var. Birkaç örnek verelim. Güvenle tercih edebileceğiniz Kıbrıs villa seçenekleri;

  • Kıbrıs İskele / Four Seasons Life veya SeaShell
  • Kıbrıs - 4 Seasons Salamis’te 3+1 Villa
  • Kuzey Kıbrıs’ta Altın Kumsal’da - Town House Karpaz
  • Kıbrıs İskele Bölgesinde - Four Seasons Life veya SeaGate

  İskele bölgesinde ev düşünüyorsanız bu yazımız size birçok bilgi saplayacaktır. Beş yıldızlı otel konforunu tamamen size özel villa tercih ederek yaşayabilirsiniz. Kış aylarında bile Kıbrıs’ta deniz ılık olur. Villanızın dibindeki plajlarda uzun sahil gezintileri yaparken dalgalara dokunabilirsiniz. Bu ve daha fazlası hakkında bilgi için tıklayınız.

   

  Paylaş: