Kıbrıs’ta Stüdyo Daire Tutmanın Avantajları

kıbrıs’ta stüdyo daire tutmanın avantajları

31

Mart

2021

09:37

İçindekiler

  Full eşyalı lüks stüdyo daire seçeneklerini dilediğiniz bölgede bulmak çok kolaydır. Havuzlu ve diğer lüks yaşam olanaklarını sunan konutları değerlendirebilirsiniz. Öğrenciler için üniversiteye yakın lüks, güvenli ve konforlu stüdyo daireler harika seçenekler sunar.

  Mağusa, Girne, Lefkoşa veya İskele gibi farklı bölgelerde ister eğitim, ister iş, isterseniz de tatil için tam aradığınız özelliklerde lüks stüdyo daireleri inceleyebilirsiniz. Özellikle de gelişen İskele bölgesi size yatırım ve yaşam alanları sunar. “Gelişen İskele Bölgesinde Ev Almanın Avantajları” başlıklı yazımız bu konuda fikir verecektir.

  İç Mimarisiyle Fark Yaratan Harika Konumda Lüks Stüdyo Daireler

  Full eşyalı ve mükemmel tasarlanmış lüks stüdyo dairelerde ihtiyacınız olan her şey bulunur. Akıllı ev teknolojileriyle donatılmış bu dairelerde yaşam kolaylaşır. İç mimarideki sanatsal dokunuşlar estetik algıyı beslerken alan açısından da ferahlık yaratır. Hastane, alışveriş merkezi, restoran ve cafelere yürüme mesafesinde olan lüks stüdyo daireler yaşam kalitesini yükseltir. Kıbrıs’ta lüks stüdyo daire seçeneklerini uygun fiyatlarla bulmak için şu seçenekleri değerlendirebilirsiniz;

  • Terrace Park Studio(stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dublex loft daire)
  • Döveç 40 2+1
  • Courtyard Long Beach Stüdyo Daire
  • Golden Residence Lüks Stüdyo Daire
  • Kuzey Kıbrıs Mağusa Corner Park’ta Stüdyo Daire
  • Karpaz Town House Yeni Erenköy'de 80m2 lüks daire
  • Four Seasons Life Sea Wave Stüdyo

  Yılın En İyi İnşaat Şirketinden Her Bütçeye Uygun Lüks Daireler

  Döveç Construction en iyi proje tasarımı dâhil olmak üzere birçok dalda yılın en iyi inşaat şirketi seçildi. Döveç’in stüdyo dairelerinde konforu en üst seviyede yaşatan mimari tasarım öne çıkar. Üstelik her bütçeye uygun ekonomik fiyatlar sunulur.

  Deniz kıyısında ya da şehir merkezinde full eşyalı stüdyo daire kiralayarak bu farkı siz de yaşayabilirsiniz. Döveç stüdyo daire seçeneklerini detaylı olarak inceleyebilir, aklınıza takılan her şeyi uzman emlak ekibine sorabilirsiniz. KKTC kiralık daire konusunda Döveç en büyük yardımcını olur.

   

  Paylaş: