Kıbrıs'ta Uygun Fiyata Yıllık Kiralık Rezidans

kıbrıs'ta uygun fiyata yıllık kiralık rezidans

30

Nisan

2020

20:33

İçindekiler

  Kıbrıs’ta lüks yaşam standartlarında rezidans arayanlar için harika haberlerimiz var. Bir yıllık rezidans kiralamak istiyorsanız, mükemmel Kıbrıs manzarasını ayaklarınızın altına seren bir daireyi oldukça uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Kıbrıs’ın merkezinde olmak istiyorsanız, merkez lokasyonda yer alan spası, spor salonu, havuzu ve oda servisi gibi kolaylıkları olan rezidans seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

  Kıbrıs’ın en lüks dairelerini tasarlayan Döveç Construction, Türkiye vatandaşlarına özel indirim olanakları sunuyor. Kıbrıs’ta emlak alma ya da kiralama fikri olan herkese ücretsiz rehberlik hizmeti sunan Döveç, Kıbrıs’ın yükselen değeri konut projelerinin arkasındaki firma. Kıbrıs’ta rezidans kiralamak istiyorsanız en iyi seçenekleri en avantajlı fiyatlarla inceleme şansınız var. Kıbrıs’ta neden ev almalıyım bana ne gibi faydası olur diye düşünüyorsanız da, bu yazımızı okuyarak hem yaşam alanı hem de yatırım için Kıbrıs’ın ne kadar cazip olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Kiralık Rezidans Arayanların İşini Kolaylaştıracak Fırsatlar

  Kıbrıs’ta bir yıl boyunca lüks bir yaşama sahip olmak için tercih edebileceğiniz çok avantajlı fiyatlarla sunulan rezidans seçenekleri bulunuyor. Mağusa merkezde bulunan Golden Residense dairelerini tercih edebilirsiniz.

  Kıbrıs’ın gülen yüzü Mağusa’da en uygun fiyatlı kusuruz rezidans olanakları Golden Residense’ta. Mağusa Merkez’de modern tasarımıyla dikkat çeken Terrace Park lüks dairelerine de bakabilirsiniz. Salamis yolundaki Corner Park lüks daire seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Yıllık kiralama durumunda ödemeler oldukça avantajlı olabiliyor. Günlük, haftalık, aylık kiralama da yapabiliyorsunuz. Kıbrıs’a gitmişken denize sıfır villada kalmayı tercih ederim diyorsanız da Kıbrıs İskele’de bulunan Four Seasons Life-Sea Pearl villalarına bakmanızı öneririz.

  Kıbrıs’ta Kusursuz Lüks Konforunu Yaşatan Rezidansları Keşfedin

  Kıbrıs’ta kaldığım süreyi kusursuz bir lüks içinde geçirmek istiyorum diyorsanız, lüksü her detayda yaşatan rezidansları keşfetmelisiniz. Kıbrıs’ın gündüz gece en hareketli, olan merkezi bölgelerinde muhteşem manzarasıyla sizi büyüleyecek rezidanslar var.

  Döveç imzası taşıyan Terrace Park, Golden Rezidans, Corner Park dairelerinde aradığınız yüksek kalite standartlarını bulabilirsiniz. Fitness, Spa, Yüzme havuzu, her an kusursuz hizmet gibi olanakları bu rezidanslarda yaşayabilirsiniz.

  Full eşyalı lüks dairenizde aradığınız her şey elinizin altında olacaktır. İsterseniz günün yorgunluğun masaj yaptırarak atabilirsiniz. Kıbrıs’ta kaldığınız süre içinde aradığınız eşsiz konfora sahip olabilirsiniz. Kıbrıs’ta mükemmel konfor olanakları sunan, lokasyonuyla işinizi kolaylaştıracak rezidans seçeneklerini en uygun fiyata kiralamak ve daha fazlası için tıklayınız.

   

   

  Paylaş: