KKTC Ev Fiyatları

kktc ev fiyatları

05

Eylül

2019

13:24

İçindekiler

  Size Özel Hizmet İçeriği

   Gayrimenkul sektörüne yıllarına veren profesyonel gayrimenkul danışmanları ile Kıbrıs halkı ve buraya gelen misafirlerin barınma gereksinimlerini kaliteli ve güvenli bir şekilde karşılamaktadır. Kıbrıs ev fiyatları çerçevesinde düzenlediğiniz çalışmalarda hem alıcıyı hem de satıcıyı mağdur etmeyen fiyatlar belirleyip, her iki tarafında yaptığı alışverişten karlı çıkmasını sağlamaktayız. Kıbrıs gayrimenkul alanında uzman gayrimenkul danışman ve personellerimiz, gerek satılık, gerekse de kiralık ev ilanları bakımından her türlü barınma ihtiyaçlarınızı bütçenize uygun fiyatlar karşılığından sizlere sunmaktadır.  Bildiğimiz gibi Kıbrıs Gayrimenkul ve konut piyasasından satışlar Sterlin üzerinden yapıldığından dolayı, Türkiye Gayrimenkul pazarına nazaran epey farklılık göstermektedir.

   Kıbrıs Konut Piyasasının Türkiye Konut Piyasası Arasındaki Fark Nedir?

   Ülkemizin yavru vatanı olarak nitelendirilen Kıbrıs,  sosyal kültürel ve ekonomik açıdan mercek altına alındığında ülkemize göre büyük oranda farklılık göstermektedir. Yavru vatan Kıbrıs’ı Lojistik bakımdan da ele alacak olursak da % 38 oranında deniz yolunun kullanan kurumsal firmaların, Kıbrıs gayrimenkul sektörüne piyasa maliyetlerine ek olarak ev satışlarına lojistik masraflarını da toplam maliyete eklemek zorunda kaldığına şahit oluyoruz. Maliyet alanlarını farklılık göstermesi de Kıbrıs ev fiyatlarını etkileyen faktörlerin en başında gelmektedir. Kıbrıs gayrimenkul alanında hizmet veren profesyonel ekip kadromuzda, Kıbrıs’ta yaşayanların ve buraya göç edecek ya da misafir gelecek kişilerin barınma gereksinimlerin karşılamak adına mülklerini değerlendirmek isteyen mülk sahiplerini bir çerçevede toplayıp, hem alıcının hem de satıcının karlı bir alışveriş yapabilmesi için her türlü desteği sağlamaktadır.

  KKTC Ev Fiyatları Türkiye Pazarına Göre Neden Yüksek

  KKTC konut sektörüne yıllarına adayan gayrimenkul kurumumuz ve uzman gayrimenkul danışmanlarımız Kıbrıs Ev fiyatlarında arz- talep dengesinin düzgün olmadığının ve bu nedenle ev fiyatlarının da Türkiye konut pazarının çok daha üst seviyelerinde olduğunu düşünmektedir.  Öte yandan Kıbrıs’ta evlerin az olması da mülk sahiplerinin taleplerini biraz daha artırmaktadır. Kiralık konutlarda bile ev sahiplerinin fiyatlar konusunda oldukça katı davrandığını ve kiracıyı bir hayli mağdur ettiğini görmekteyiz. Kıbrıs’a konut alım ve satımlarında sorun yaşamak istemeyenler kurumumuzla iletişime geçerek hem Kıbrıs satılık evlerde, hem de kiralık evlerde uygun fiyatlar ile barınma ihtiyaçlarını karşılamak için uzman gayrimenkul danışmanlarımızdan her türlü desteği alabilirler.

  Her yıl dünyanın her kesiminden yerli ve yabancı turistleri ağırlayan yavru vatan Kıbrıs, gayrimenkul alanında da büyük ilgi görmektedir. Kıbrıs’taki satılık ev fiyatları Avrupa’ya göre fırsatları diyarı olarak nitelendirilen Kıbrıs satılık ev ilanları özellikle İngiliz ailelerin büyük ilgisi çekmektedir.  Akdeniz’in üç büyük adasından birisi olan Kıbrıs; Rum kesimi ve Türk kesimi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.   Yaz mevsiminin uzun olması, birbirinden muhteşem doğal güzelliklere sahip olması ve masmavi denizi ile de yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarının ilgisini çeken KKTC ev fiyatları için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp