KKTC Kiralık Villa İlanları ve Konutlar

kktc kiralık villa i̇lanları ve konutlar

05

September

2019

13:59

İçindekiler

  KKTC Kiralık Villa İlanları Ne Kadardır?

  Kıbrıs’ta yer alan villalar hem tatilciler hem de buraya yerleşmek isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Haftalık ya da günlük olarak bu villalar kiralanabilmektedir. Özellikle de Girne civarında villa kiralama olanaklarından yararlanabilirsiniz. Havuza sahip olma ya da denize yakınlık bakımından farklı fiyatlara sahip olabilen bu villalar yerli ya da yabancı tatilciler tarafından oldukça yoğun talep görmektedir. Bunun yanı sıra kktc kiralık villa ilanları dikkate alındığında fiyatların 5 Bin TL’den 7 Bin’e kadar değiştiği görülmektedir.

  Kktc Kiralık Villa İlanları Ve Özellikleri

  Kıbrıs’ta bulunan villalar hem tatil amacı ile hem de yerleşmek için tercih edilmektedir. Özellikle merkezi ve doğayla bütün olan bu Girne bölgesinde fiyatlar diğer bölgelere göre değişiklik gösterebilmektedir. 3+1’den 7+1’e kadar farklı özellikleri ile satışa sunulmuştur. Bunun yanı sıra kktc kiralık villa sitemizde yer almakla birlikte villa fiyatları genel olarak 165.000 GBP’den 650.000 GBP’ye kadar oda sayısına bağlı olarak değişebilmektedir. Doğanın, yeşilliğin ve maviliğin ortasında gerçek bir yaşam alanı sayılan Kıbrıs’ta her villa sahibi olmak oldukça kolaydır.

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Türkiye’nin güneyinde Akdeniz iklimine sahip olan, doğal güzellikleri ve eşsiz doğası ile hem yerli hem de yabancı yerleşimcilerin ilgi odağı haline gelmiştir. Tatil için de sık sık ziyaret edilen yerlerin de başında yer alan Kıbrıs, bir ada olması sebebiyle su sporlarına da ev sahipliği yapmaktadır. Kıbrıs’a olan bu yüksek talep ülkede konut fiyatlarının yükselmesine sebep olmaktadır. Konutların yanı sıra en çok tercih edilen konut tipleri villalar olmaktadır. İmar yasağı da dikkate alındığında kktc kiralık villa ilanları taşınmak isteyenlerin başvurduğu yöntemlerin başında gelmektedir.

  Paylaş: