KKTC Satılık Villa Bahçeli

kktc satılık villa bahçeli

05

2019

10:48

İçindekiler

  Kıbrıs birçok alanda yabancıların ilgisini çekmektedir. Kıbrıs eğlence ve tatil için dünyanın her yerinden büyük ilgi görmektedir. Ayrıca birçok yabancı yatırımcının da gayrimenkul alanında yatırım için tercih ettikleri bir bölgedir. Kıbrıs’ta farklı tatil seçenekleri oluşturabilmek için emlak firmaları bahçeli satılık villa gibi projeler üretmektedirler. Aile veya arkadaş grupları Kıbrıs’ta tatil yapmak ve bu tatili daha iyi şartlarda gerçekleştirmek isteyenler genellikle kiralama yapmaktadır. Firmamızın kiralamış olduğu villalarda kapalı otopark, güvenlik, internet erişimi ve havuz bulunmaktadır. Talep durumuna göre villalar eşyalı veya eşyasız olarak sunulmaktadır. Eşyalı kiralamalarda kiracıların istemediği eşyalar firmamız tarafından yerinden alınmaktadır.

  Konforlu Tatil

  Hepimiz ailemiz ile birlikte tatile çıktığımızda en rahat edebileceğimiz yerlerde konaklamak isteriz. Kıbrıs eğlence merkezi olduğu için büyük oteller bulunmakta ve otel fiyatları yüksek olmaktadır. Tatilini Kıbrıs’ta yapmak isteyen ancak bu tatilin daha ekonomik olmasını isteyenler tüm ailesi ile birlikte tatil yapacaksa en iyi tercih villa kiralama olacaktır. Emlak ve danışmanlık hizmeti veren firmamız tatil, eğitim, iş veya göç için gelen tüm müşterilere her türlü kiralama, satma hizmetleri vermektedir.

  Villa Satışları

  Villalar lüks konutlar olarak görülür ve ekonomik durumu iyi olan kişiler tarafından satın alınmaktadır. Kıbrıs’a yatırım yapmak isteyen Kıbrıs vatandaşlığı bulunan kişiler ülkenin farklı bölgelerinden villa satın alarak bunu tatil dönemlerinde yüksek fiyatlardan kiraya vererek gelir sağlamaya çalışmaktadır. Doğa güzellikleri bulunan Kıbrıs’ta doğa yapısına uygun olarak lüks villa projeleri geliştirilmektedir. Yapılan villa ve diğer konutların satışları sterlin üzerinde satılmaktadır.

  Kıbrıs’ta Ev Fiyatları

  Kıbrıs’ta nüfus durumuna göre konut sayısının yetersiz olması hem satılık ev fiyatlarında hem de kiralık ev fiyatlarında sürekli artış olmasına neden olmaktadır. Ayrıca lojistik maliyetlerin yüksek olması, evlerin maliyetini artırmaktadır. Kıbrıs’ta sahip olduğunuz ev ve villaların gerçek değerleri üzerinden satılmasını istiyorsanız, firmamız ile irtibat kurmanız ve profesyonel danışmanlarımızdan destek almanız sizler için avantajlı olacaktır. Uzmanlarımız satıcılara kısa sürede müşteri bulacaktır. Satın almak isteyenlere de bütçe durumları ve istedikleri bölgelerden kendilerine en iyi seçenekleri bulacaklardır.

   

   

   

   

   

  Paylaş: