Kuzey Kıbrıs Satılık Ev Nasıl Alınır?

kuzey kıbrıs satılık ev nasıl alınır?

11

August

2021

13:48

İçindekiler

  Aşkın, güzelliğin ve huzurun adası Kıbrıs, dünyanın her yerinden turistlerin gözdesi olamaya devam ediyor. Kıbrıs’ta ev sahibi olmak birçok açıdan avantaj sağlar. Bir tatil cenneti olarak anılsa da Kıbrıs çok daha fazlasını sunar.

  Kıbrıs global bir ekonomiye sahiptir. Adada dünyanın dört bir yanından öğrenciler, yatırımcılar, huzurlu hayat için adaya yerleşenler bir arada yaşar. Eşsiz doğal güzellikleriyle, dünyaca ünlü plajlarıyla, güvenilir sosyal hayatıyla Kıbrıs hem yaşamak hem tatil yapmak hem de yatırım yapmak için mükemmel bir destinasyondur.

  Kuzey Kıbrıs’ta ev almak Türk vatandaşları için de çok kolaydır. Çok iyi fiyatlarla harika lokasyonlarda satılık evler bulunabilir. Kıbrıs satılık villa ve daireler uygun fiyat seçenekleri ile Türk vatandaşlarına çok büyük imkanların kapılarını da açar.

  Kuzey Kıbrıs’ta Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Kuzey Kıbrıs’ta çok şahane satılık konut fırsatları karşınıza çıkabilir. Ancak Kıbrıs’tan ev almadan önce bilemeniz gerekenler var. Tapu olarak Kıbrıs’ta 3 çeşit tapu geçerli görünse de sadece Türk Koçanlı tapular güvenilirdir.

  Eski konutlarda hem tapu sorunları hem de başka sorunlar olabilir. En güvenilir ve en kazançlı ev satın alma yolu yeni konut projelerine bakmaktır. Kıbrıs’ta dünya çapında başarı kazanmış konut projelerine imza atan Döveç Construction güvenilir ve çok avantajlı satılık ev fırsatları sunar. Döveç’in sunduğu emlak rehberliğinden yararlanarak tam aradığınız kriterlerde tam aradığınız fiyat aralığında Kıbrıs’ın en güzel yerlerinden ev alabilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Yeni Konut Projelerinden Ev Almak Avantajlı Mıdır?

  Kıbrıs’ın yükselen değeri yeni yaşamlarından ev satın almak her açıdan avantajlıdır. Güven açısından konut projeleri devlet güvencesi altındadır. Fiyat açısından konut projelerinde çok uygun fiyatlar sunulur. Ödeme planı olanaklarıyla her bütçeye uygun konut bulunabilir.

  Döveç’in Avrupa standartlarında tasarlanan konut projelerinde her ihtiyaca uygun konut seçenekleri değerlendirilebilir. Mağusa merkezde rezidans, Long Beach’te tatil villası, üniversiteye yakın stüdyo daire gibi farklı konut tiplerini inceleyebilirsiniz. Bakabileceğiniz bazı avantajlı konut projeleri;

  • Mağusa Merkezde Golden Recidence lüks daireler
  •  Long Beach plajına 2 dakika mesafede bulunan Courtyard Long Beach villaları
  •  Kuzey Kıbrıs Altın Kumsal Yakınlarında Town House Karpaz
  •  Kuzey Kıbrıs 4 Seasons Salamis Villa
  •  Kuzey Kıbrıs İskele Long Beach'de Tatil Evleri

  Kıbrıs’ta ev almak oldukça kolaydır. Bu konuda merak ettiğiniz konuları “Kıbrıs’ta Ev Alma Şartları Nelerdir” başlıklı yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

   

  Paylaş: