Kuzey Kıbrıs Satılık Ev

kuzey kıbrıs satılık ev

05

September

2019

14:32

İçindekiler

  Kuzey Kıbrıs Satılık Ev Seçenekleri

  Firma olarak Kuzey Kıbrıs satılık ev seçenekleri bakımından en zengin seçeneği sunmaktan gurur duymaktayız. Bu seçenekler farklı bütçelere, beklentilere ve özelliklere göre inşa edilen evlerden oluşmaktadır. Terrace Park, Gazimağusa’nın en iyi lokasyonuna sahip projelerden birisi olarak öne çıkmaktadır. İçerisinde 1+1 dairelerden dubleks dairelere kadar geniş ev seçenekleri bulunmaktadır. Mağusa merkezinde bulunan Cornet Park ise pek çok önemli noktaya yürüme mesafesinde bulunan bir projedir. Gazimağusa’nın sahil kesiminde yer alan Park View Towers ise güzel manzarası ile göz doldurmaktadır. Kıbrıs’ın en güzel plajlarına yakın konumda olması ile bu proje dikkat çekmektedir. Bunlara ek olarak diğer projelerimiz ile sizleri hayalini kurduğunuz eve kavuşturmak için çalışmaktayız.

  Kuzey Kıbrıs Satılık Ev ve Residence

  Kuzey Kıbrıs’ın en özel residence projelerinden birisi olarak Golden Residence projesi bulunmaktadır. Yine Gazimağusa içerisinde bulunan bu proje güzel lokasyonu, muhteşem manzarası ve lüks daireleri ile özel müşterilerimiz için inşa edilmiştir. Lüks tasarımının yanı sıra içerisinde bulunan açık ve kapalı yüzme havuzları ve spor salonları ile özel bir proje tanımını hak etmektedir. Kuzey Kıbrıs satılık ev seçenekleri arasında en güzel evler bu projede bulunmaktadır.

  Kuzey Kıbrıs, Akdeniz’in en güzel ülkelerinden bir tanesidir. Türkiye ile pek çok Asya, Afrika ve Avrupa ülkesine yakınlığı sebebi ile de tatil ve yaşam seçenekleri için tercih edilen ülkelerden birisi olmaktadır. Kuzey Kıbrıs’ta ev sahibi olmak isteyenler için pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Kuzey Kıbrıs satılık ev seçenekleri genel olarak ilan ve benzeri şekillerde takip edilebilmektedir. Firma olarak sizlerin karşısına pek çok farklı ev ilanı seçeneği ile çıkmaktayız. Beğendiğiniz ve kriterlerinize uyan evinizi seçerek mutlu şekilde yaşayabilirsiniz.

  Paylaş: