Kuzey Kıbrıs Yatırım İçin Ev Fiyatları 2021

kuzey kıbrıs yatırım i̇çin ev fiyatları 2021

11

2021

14:03

İçindekiler

  Tarih boyu eşsiz güzellikleriyle Akdeniz’in en gözde adalarından biri olan Kıbrıs, son yıllarda yatırımcılar için de bir cennette dönüşmüş durumda. Rüya tatillerin, özgür eğlencelerin, sakinliğin ve huzurun simgesi Kıbrıs’ta yatırım için en avantajlı olanaklar KKTC emlak piyasasında yer alır.

  Yeni konut projeleri, gelişmekte olan ekonomi ve turizm bereketiyle Kıbrıs konut yatırımlarını kısa sürede kazanca dönüştürme fırsatı sunar. Kuzey Kıbrıs, Avrupa Birliğinin bir parçası olarak Avrupa standartlarında yaşam olanaklarını yaşatırken, global bir öğrenci merkezi olmasıyla da emlak yatırımları açısından artı değerler yaratır. Üstelik Kuzey Kıbrıs’ta mükemmel lokasyonlarda, lüks ve konforlu konutları oldukça uygun fiyatlarla almak mümkündür.

  Kuzey Kıbrıs’ta Her Bütçeye Uygun Satılık Konut Fırsatları

  Kazançlı yatırım diyince bürük paralar aklınıza geliyor olabilir. Ancak Kıbrıs’ta herkes için emlak yatırımı olanakları vardır. Üniversiteye yakın stüdyo daire alarak ya da turistik bölgelerde tatil evi alarak yatırım yapılabilir. Lüks villa, rezidans fiyatları da sandığınızdan çok daha uygundur.

  Türkiye’de bu tür lokasyonlarda asla alamayacağınız bir villayı Kıbrıs’tan kolaylıkla alabilirsiniz. Mesela, gözde tatil merkezi olan Mağusa merkezde oldukça iyi fiyatlara ultra lüks rezidans sahibi olmak düşündüğünüzden daha kolaydır. Long Beach tatil bölgesinde havuzlu, lüks villa almak için ödeme planı oluşturabilirsiniz. Kıbrıs’ta ev almak her açıdan kazanç sağlar. İsterseniz kendi tatillerinizi Kıbrıs’ta yapabilir geri kalan zamanlarda evinizi kiraya verebilirsiniz.

  Kuzey Kıbrıs’ta Ev Almanın Avantajlarını Keşfedin

  Her şeyden önce Kıbrıs Türkiye’ye çok yakın ve pasaporta bile gerek olmadan gidebileceğiniz bir ada ülkesidir. Kıbrıs’ta dünyanın dört bir yanından yatırımcılar, öğrencileri turistler her zaman global bir portre çizer. Kıbrıs’ta ev aldığınızda mutlaka kazanç sağlayabileceğiniz olanaklar çıkar. En önemli avantaj ise lüks ve lokasyon olarak mükemmel yerde bulunan konutları uygun fiyatlarla alınmasıdır. Bu güzel ve güvenli ada ülkesinde yatırım yapma konusunda “Kıbrıs’ta Emlak Yatırımı Yapmanın Avantajları” yazımız da size fikir verebilir.

  Kıbrıs ekonomisi gelişen bir ekonomi olduğundan yatırımcılara birçok avantajlar sunulur. Kıbrıs’ta ev sahibi olmak cennetin bir köşesinde yer sahibi olmak gibidir. Kıbrıs’ta yatırım için çok iyi fiyatlarla alabileceğiniz konut seçeneklerini Döveç Construction güvencesiyle değerlendirebilirsiniz. Kıbrıs’ın yıldız konut projelerinin arkasındaki Döveç yatırım yapmak isteyenlere eşsiz fırsatlar sunar.

  Paylaş: