Kuzey Kıbrıs Yatırım Webinar

Döveç Group Sunar: Kuzey Kıbrıs Emlak Yatırım Webinarı | Yatırımın Püf Noktaları ve Fırsatlar

Kuzey Kıbrıs'ta emlak yatırımı yapmayı düşünenler için mükemmel bir fırsat! Döveç Group'un deneyimli uzmanları,Süleyman Demirci ve Gizem Erdurak'ın sunumuyla gerçekleşecek olan bu özel webinar, yatırımcıları bekliyor.

Kuzey Kıbrıs Emlak Yatırım Webinarı: Karlı Yatırım Stratejileri ve Keşfedilmeyi Bekleyen Fırsatlar 8 Şubat Perşembe, 2024, 18.00 - 19.00 (EET, GMT+2)

Webinar boyunca, katılımcılara Kuzey Kıbrıs emlak piyasasının derinlikleri, avantajlı yatırım alanları, yasal süreçler ve Kuzey Kıbrıs'a özgü yatırım fırsatları hakkında detaylı bilgiler sunulacak. Sektör profesyonellerimizin kapsamlı sunumu, yatırımınızı en iyi şekilde yönlendirmeniz için gerekli tüm bilgilerle donatılmanızı sağlayacak.

Döveç Group'un yatırımcılarına sunduğu ayrıcalıklı fırsatları keşfetmek ve emlak yatırımı konusunda merak ettiklerinizin yanıtlarını almak için bu webinarı kaçırmayın.

Webinarımıza kaydolmak için lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurun. Yerinizi şimdiden ayırtın!

*Not: Webinar katılım linki ve diğer önemli bilgiler, etkinlik öncesinde e-posta yoluyla paylaşılacaktır. Lütfen kayıt olduktan sonra mail kutunuzu düzenli olarak kontrol edin!

Detaylı Bilgi Alın Whatsapp