Mağusa Merkezde Golden Recidence Full Eşyalı Daireler Sizi Bekliyor

mağusa merkezde golden recidence full eşyalı daireler sizi bekliyor

30

Mart

2021

08:57

İçindekiler

  Kıbrıs’ın şiirsel manzarasını ayaklarınızın altına seren Golden Residence beklentilerin çok üzerinde konfor standartları sunar.

  Konumuyla her şeyi kolaylaştıran Golden Recidence birçok avantajlı olanağı bir arada yaşatır. Kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness center, spa gibi lüks yaşam standartlarını lüks dairenizi kiralayarak yaşama şansınız bulunur.

  Muhteşem deniz manzarasıyla Kıbrıs’ın kalbinde huzurlu ve konforlu konaklama imkânı sunan lüks Golden Recidence daireleri birbirinde lüks eşyalarla mükemmel iç mimarisini de ortaya koyar. Kıbrıs’ın parlayan yıldızı Mağusa’da lüks yaşam olanaklarına aradığınız fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

  Kıbrıs’ın Kalbi Mağusa’da Mükemmel Standartlar Sunan Lüks Daire Seçenekleri

  Cennet ada Kıbrıs’ın kalbi Mağusa şehrinde Kıbrıs’a yakışır yaşam standartları sunan lüks dairede kalma imkanınız var. Oda sayısı, manzarası, eşyaları ve iç mimarisi farklı seçenekler sunan daireleri değerlendirebilirsiniz. Beş yıldızlı otel konforunda özel dairenizde harika zaman geçirebilir, bir telefonla dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

  Prestijli ticari anlaşmalar için gelen herkes Golden Residence dairelerini tercih eder. Kıbrıs’ın kalbinde yükselen harika mimarisiyle herkesin dikkatini çeken bu özel yaşam alanında siz de kendinizi özel hissedebilirsiniz. Lüks daire seçeneklerini Kıbrıs’a gitmeden de kolaylıkla inceleyebilir, aradığınız standartlara göre daire seçerek Mağusa’ya gitmeden önce konaklamada lüks standartlarınızı Döveç farkı ile ayarlayabilirsiniz. Döveç farkı ile KKTC kiralık daire avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  Kıbrıs’ın Muhteşem Manzarasını Ayaklarınızın Altına Seren Mükemmel Yer

  Kıbrıs deyince elbette harikalıklar diyarı olarak manzarasını düşünmemek olmaz. Kıbrıs’ın tüm güzelliklerini seyredebileceğiniz lüks bir dairede kalmak istiyorsanız Golden Residence aradığınız standartları sağlar. Gündüz ve gece ayrı güzellikler sunan manzaralara bakabilir, yüzmek istediğinizde havuza gidebilir, fitness salonunda dilediğiniz zaman spor yapabilirsiniz.

  Manzara eşliğinde Kıbrıs’ın lezzetli yemeklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Deniz manzarasını güneş doğarken seyredebilirsiniz. Yeşiliyle, doğasıyla, turkuaz deniziyle Kıbrıs’ı en güzel yerden seyrederek Mağusa’da lüks yaşam olanaklarına sahip olacaksınız. Dilediğiniz saatte eğlenmek için çok yakın kulüplere gidebilirsiniz.

  Mükemmel konumda olan Golden Recidence Kıbrıs’ın dillere destan eğlence gecelerini de ayaklarınızın altına serer. Prestijli yaşam standartlarına sahip olarak iş dünyasında da fark yaratabilirsiniz. Mağusa hakkında bilgi almak isterseniz de “Gazi Mağusa’da gezilecek En İyi 10 Yer” yazımızı okuyabilirsiniz.

   

  Paylaş: