Neden Kıbrıs’ta Yatırım Bu Kadar Popüler Oldu?

neden kıbrıs’ta yatırım bu kadar popüler oldu?

06

December

2021

11:43

İçindekiler

  Kıbrıs, son yıllarda bir tatil adası olmaktan çok daha fazlasını vaat etmeye başlamıştır. Özellikle de yatırımcılar için adeta bir cennet haline gelen Kıbrıs, sunduğu yatırım fırsatları sebebiyle de yabancılar için çok cazip hale gelmiştir. Siz de son zamanlarda Kıbrıs emlak yatırımlarıyla ilgili birçok şey görmüş olabilirsiniz.

  Kıbrıs gelişmekte olan ekonomisini güçlendirmek için dışarıdan gelen yabancı yatırımcılara kolaylıklar sağlanması adanın bu kadar popüler olmasındaki en büyük etkenlerden birisidir. Zaten adanın turizm açıcından dünyanın sayılı merkezlerinden biri olduğunu biliyorsunuz.
  Turizm dinamiklerinin her zaman canlı olduğu bölgeler dışında da turizm yeni bölgelerde de gelişirken emlak yatırımı için de adada birbirinden cazip fırsatları doğuyor. Adada doğru yerden doğru hamlelerle alınacak gayrimenkul ile kolaylıkla kazanç sağlayabilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Emlak Yatırımıyla Çift Taraflı Kazanç

  Emlak yatırımlarında amaç kısa sürede mülkün bedelini karşılaması ve üzerine kazandırmasıdır. Kıbrıs’ta gayrimenkullerin kiraya verilmesi çok kolay olduğundan alınan mülkten hemen gelir etmeye başlayabiliyorsunuz. Fiyatların diğer birçok yere göre çok uygun olması, vergi indirimleri gibi avantajlarla konut kısa sürede bedelini karşılayabiliyor.

  Üstelik Kıbrıs bir tatil cenneti. Yani adada evinizin olması aynı zamanda istediğiniz zaman dünyanın en güzel yerlerinden birinde tatil yapma fırsatı da sunuyor. Kıbrıs’ta emlak yatırımı çifte kazançlı bir yatırım olabilir. Çok iyi fiyatla denize yakın, harika bir villa alabilir ve kiraya verebilirsiniz. Böylece dünyanın cennet köşelerinden birinde eviniz olur ve kazançlı çıkarsınız.

  Kıbrıs Emlak Yatırımları Neden Bu Kadar Avantajlı?

  Hiçbir şekilde ekiyse düşmeyeceğiniz bir yatırımdan bahsediyoruz. Çünkü zaten Kıbrıs adasında evinizin olması bile bir güvencedir. Üstelik adadan konut almak Türkiye’den almaktan çok daha avantajlı;

  • Kıbrıs’ın harika doğası ve turistik dinamikleri
  • Yeni konut projelerinin lüks evlerinin ucuz olması
  • Denize yakın havuzlu villa almanın bile ucuz olması
  • Vergi indirimleri ve devlet destekleri
  • Kira geliri garantisinin olması
  • Konutu alan kişiye ömür boyu tatil imkânı

  Kıbrıs’ta emlak yatırımı gerçekten çok avantajlı ve kazançlı olabilir. Güvenilir yerden bilgi almak için Döveç uzmanlarıyla iletişime geçebilir, aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. Emlak yatırım avantajları ile ilgili detaylı bilgi isterseniz de “Kıbrıs’ta Emlak yatırımı Yapmanın Avantajları” başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz.

  Paylaş: