Neden Kuzey Kıbrıs

10 Eylül 2019

Neden Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapılmalı?

Daha Fazlası
02 Eylül 2019

Kuzey Kıbrıs’ta son 5 yılda turizm sektörü önemli derecede büyüme yaşamıştır. Başta Gazimağusa olmak üzere, Girne,Lefkoşa,Güzelyurt ve Karpaz bölgesinde çok önemli büyük yatırımlara imza atılmıştır. Hemen hemen her bölgede turistlere uygun olarak planlanan geniş ürün yelpazesine sahip projeler de cazip fiyat seçenekleri ile sunulmuştur. Sizlerin keyifli ve kaliteli bir yüksek öğrenim hayatı geçirmeniz için her türlü desteğe sahip üniversiteler bulunmaktadır.

Daha Fazlası
02 Eylül 2019

106 ülke arasında ilk 5'te yer alan Kıbrıs, yapılan araştırmalar sonucunda dünya çapında en güvenli yerlerden bir olarak görülüyor.Bununla birlikte bir gurur verici haber de nüfusu 5 milyondan az olan ülkeler arasında Kıbrıs'ın ilk sırada yer alması oldu.Şimdi Kıbrıs'ı daha yakından tanımış oluyorsunuz. Bu küçük Cennet'in bir parçası olmanız için daha fazla beklemenize gerek yok!!! Stresten uzaklaşıp konforlu,rahat, güvenilir ve keyifli bir hayat yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Amerikan Federal Araştırma Bürosu (FBI), dünyanın en güvenli ülkelerinden birinin Kıbrıs olduğunu açıkladı.

Daha Fazlası
02 Eylül 2019

Kuzey Kıbrıs yılın 365 günü güneşiyle, eşsiz tarihi ve benzersiz sahilleriyle sizlere stresten uzak bir dinlenme ortamını yaratabileceğiniz tüm imkanları sunuyor. Dünyanın sayılı güzelliklerden biri olan Altın Kumsal Sahili ve muhteşem doğa alanları ile de ziyaretçiler için en iyi seçimlerden biri haline geliyor.

Daha Fazlası
02 Eylül 2019

Yüksek kira getirisi, yatırımın hızlı geri dönüşü ve hızla büyüyen ekonomisi ile Akdeniz bölgesinin en dikkat çekici yeri haline gelmiştir. Satın aldığınız gayrimenkul 9-10 yıl içerisinde size tüm yatırımınızı geri kazandırıyor.Stratejik konumunun önemi yabancı yatırımcılara birçok avantaj sağlamaktadır. Kıbrıs’ta ev almak veya satmak ile ilgili herşeyi sizler için derledik.

Daha Fazlası